لانچ سیزده محصول جدید شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش

یکشنبه 25 آبان 1399
لانچ سیزده محصول جدید شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش

شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش که بیش از یک سال است با هدف کیفیت و تنوع، محصولات مختلفی را با برند کیمبال روانه سفره‌های خانواده ایرانی کرده است، ۱۳ محصول جدید را با برند کیمبال روانه بازار کرده است.

پنج محصول جدید در گروه غذاهای آماده به مصرف، یک محصول آماده به پخت و پنج محصول جدید در گروه سوسیس و کالباس و دو محصول فرنچ فرایز توپی و خلالی روانه بازار شد.

محصولات جدید در گروه محصولی غذای نیمه آماده مصرف فیله مرغ سوخاری، شنیسل سوخاری ۴۰۰ گرمی، ناگت مرغ و فلافل ۵۰۰ گرمی است و در گروه محصولی آماده پخت همبرگر ۵۰۰ گرمی گوشت گوساله و همچنین فرنچ فرایز توپی و خلالی می باشد.

همچنین محصولات جدید در گروه محصولی سوسیس و کالباس، کالباس گوشت بوقلمون ۹۰% (ترکینو)، کالباس گوشت مرغ ۹۰% (چیکنتو)، در بسته بندی ۲۵۰ گرمی، کالباس مخلوط گوشت مرغ و قارچ ۶۰% بسته وکیومی ۳۰۰ گرمی، کالباس خشک ۶۰ درصد، کالباس لیونر ۵۵% و کالباس مارتادلا ۴۰% خانواده در دسترس مردم عزیزمان می باشد.

شریفی مدیر مارکتنیگ شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش با بیان این که سیزده محصول فوق با برند کیمبال از هم اینک در دسترس است افزود:

وقتی میهمان ناخوانده‌ای به نام کرونا، روزگارمان را تسخیر می‌کند و برنامه‌هایمان را اسیر جبرِ تغییر می نماید، ناگزیر به تلاش بیشتر برای بهبود اوضاع خورد و خوراکمان هستیم، آنجا که داروها برای شکست یک ویروس در می مانند و روزها و ماه ها درگیر پیدا کردن راهکاری چاره‌ساز هستیم تا بار دیگر رنگ سلامتی را به اجتماعِ زمین هدیه کنیم، غذا میتواند بعنوان سپری محکم وآهنین از ما محافظت نماید، بیشترین تاثیر غذا، در حوزه‌ی پیشگیری به چشم می‌آید، درست زمانی که هیچ اثری از بیماری در ما دیده نمی‌شود.

در این گیرو دار، به محصولاتی که بود بسنده نکردیم، و با تلاشی مضاعف، پا را از محصولات تازه، سوسیس، کالباس و غذای نیمه آماده فراتر گذاشتیم و سهم خود را از سفره های پر برکت مردم عزیزمان بالاتر بردیم.

این پاییز را به فال نیک میگیریم و امیدواریم تا بار دیگر به شادی، میهمان سفره های پر مهر شما باشیم.

همکار ما در گروه یکشنبه 27 خرداد 1403

همکار ما در گروه ...

یونس یوسف‌وند، همکار ما در گروه صنعتی گلرنگ، موفق به حضور در مسابقات ورزشی کارگران جهان شد. به گزارش روابط عمومی ...

متن خبر
با حضور پدر روزنامه‌نگاری شنبه 26 خرداد 1403

با حضور پدر روزنامه‌نگاری ...

یونس شکرخواه، پدر روزنامه‌نگاری آنلاین ایران در نخستین نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ با ارائه‌ موضوع «روابط ...

متن خبر
بازدید رئیس هیئت مدیره سه شنبه 1 خرداد 1403

بازدید رئیس هیئت مدیره ...

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ: برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام ...

متن خبر