بازدید رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ از شرکت افق کوروش

چهارشنبه 3 آذر 1400
بازدید رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ از شرکت افق کوروش

دکتر مهدی فضلی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر علی ابراهیمی عضو هیأت مدیره گروه صنعتی گلرنگ و مدیر عامل ساب‌هلدینگ گروه سرمایه‌گذاری کوروش سه‌شنبه ۲ آذر ماه ۱۴۰۰ از شرکت افق کوروش بازدید کردند.

در این بازدید دکتر فضلی خطاب به همکاران پرتلاش افق کوروش بیان داشت: پس از دیدار با شما عزیزان در سال ۹۸ دیگر به دلیل بیماری کرونا این امکان فراهم نشد. امروز خیلی خوشحالیم که بار دیگر با شما عزیزان دیدار می‌کنیم و روی متبسم شما را می‌بینیم و انرژی می‌گیریم، زیرا چشم‌ها هم سخن می‌گویند و حتی با وجود ماسک، از چشم‌های شما چهره‌های پر انرژی و متبسم‌تان کاملا مشهود است. امیدواریم سال دیگر اثری از کرونا نباشد و بتوانیم چهر‌های شما را کامل ببینیم و انرژی ما مضاعف شود.
دکتر فضلی تاکید کرد: امیدواریم با راهبری خردمندانه آقای دکتر ابراهیمی، مدیریت خوب آقای دکتر صبوری و تلاش‌های آقای دکتر منصوری و آقای مهندس کامیاب و تمامی همکاران پرتلاش افق کوروش همچنان بهترین روندها برای افق کوروش اتفاق بیفتد.
رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی گلرنگ تاکید کرد: سرمایه‌های انسانی بزرگترین سرمایه ماست. ما از سرمایه انسانی بالاتر نداریم و باید همواره از تمامی جهات به این سرمایه‌ها توجه کنیم.  
دکتر فضلی در بازدید از واحدهای مختلف افق کوروش از همکاران خواست نظرات، انتقادات و مشکلات خود را بیان کنند. یکی از همکاران بیان داشت: مشکلات همیشه هست اما هدف ما این است که به آن حد مطلوب خدمت‌رسانی نزدیک شویم و رضایت همگان، هم مشتریان و هم همکاران را جلب کنیم.
دکتر فضلی در پاسخ به این همکار عزیز ابراز داشت: نکته بسیار دقیقی است. مگر می‌شود مشکل وجود نداشته باشد؟ مشکلات هستند ولی ما باید این مشکلات را با همیاری و همدلی رفع کنیم.
یکی دیگر از همکاران نیز ابراز داشت: اهدای سهام به همکاران از سوی شما برای ما پیام مهر و مودت داشت و ما این پیام را دریافت کردیم و سپاسگزاریم.
دکتر فضلی در پاسخ اظهار داشت: این تحفه‌ای بود که با عشق اهدا شد و خوشحالم که سبب حس خوبی در خانواده بزرگمان شده است.

بازدید رئیس هیأت مدیره دوشنبه 1 آذر 1400

بازدید رئیس هیأت مدیره ...

دکتر فضلی و جمعی از مدیران ارشد مجموعه، روز یکشنبه، ۳۰ آبان ۱۴۰۰ از کارخانجات گروه صنعتی گلرنگ در شهرک ...

متن خبر
بازدید رئیس هیأت مدیره پنجشنبه 4 آذر 1400

بازدید رئیس هیأت مدیره ...

دکتر مهدی فضلی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران ارشد مجموعه، از کارخانه ...

متن خبر
جوایز برندگان اصلی فراخوان دوشنبه 28 تیر 1400

جوایز برندگان اصلی فراخوان ...

جوایز برندگان اصلی فراخوان همراه با دریا با حضور دکتر فضلی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ...

متن خبر