مراسم بزرگداشت روز زن در گروه صنعتی گلرنگ (ویدیو)

سه شنبه 12 بهمن 1400

مراسم بزرگداشت روز زن در محیطی صمیمی با حضور دکتر مریم فضلی، دکتر مهری عبدالوند و همکاران خانم شرکت‌های مستقر در ساختمان مرکزی گروه صنعتی گلرنگ، صبح روز یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این مراسم دکتر مریم فضلی، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، روز مادر و روز زن، یاد و خاطره بزرگمرد عرصه کارآفرینی استاد محمد کریم فضلی را گرامی داشتند و روز زن را خدمت سرکار حاجیه خانم فضلی تبریک گفتند که امسال به دلیل ملاحظات کرونا در این مراسم حضور نداشتند.
ایشان در ادامه درباره سهم بانوان گروه صنعتی گلرنگ و جذابیت محیط کار و برند کارفرمایی گروه صنعتی گلرنگ برای همکاران خانم سخن گفتند.
در این مراسم همسر هنرمند یکی از همکاران گروه صنعتی پاکشو، تابلوی زیبایی را که نقاشی کرده بود، به دکتر مریم فضلی اهدا کرد و در انتها هدیه‌ای به همراه گل به رسم یادبود به بانوان همکار اهدا شد.
بخشی از این ویدیو نیز به مراسم روز زن در سایر شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ می‌پردازد که امیدواریم مورد توجه شما همراهان عزیزمان قرار بگیرد.

بازدید رئیس هیئت مدیره یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

بازدید رئیس هیئت مدیره ...

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ: برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام ...

متن خبر
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ ...

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ  ضایعه تأسف‌بار حادثه بالگرد که منجر به عروج ملکوتی رئیس جمهور محترم کشورمان، جناب آقای آیت‌الله ...

متن خبر
گرامیداشت زادروز زنده یاد پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403

گرامیداشت زادروز زنده یاد ...

هفتم اردیبهشت ماه، زادروز زنده یاد استاد محمد کریم فضلی است. بزرگ مردی که در عرصه صنعت، کارآفرینی و نوع‌دوستی ...

متن خبر