مراسم معرفی شامپو اکتیو برگزار شد

سه شنبه 23 آبان 1391
مراسم معرفی شامپوها و نرم‌کننده برند اکتیو با حضور دکتر فضلی، خانواده محترم فضلی و جمعی از معاونت‌ها و مدیران ارشد گروه صنعتی گلرنگ و پرسنل پرتلاش شرکت‌های پدیده شیمی پایدار، پخش پدیده پایدار و شرکت آنیتاسان روز سه‌شنبه 16 آبان ماه برگزار شددر این مراسم دکتر فضلی مدیرعامل محترم گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: «از همگی همکاران عزیزمان در پدیده شیمی پایدار که چنین محصولات زیبایی را خلق کردند تشکر می‌کنیم. از زیبایی این محصولات و کیفیت آن‌ها (که من نیز از آن مصرف نموده و کاملاً راضی هستم) مشهود است که زحمات بسیاری برای آن‌ها کشیده شده است. برای ما در گروه صنعتی گلرنگ همواره کیفیت در درجه اول اولویت و اهمیت قرار دارد، و من خداوند را سپاس می‌گویم که شاهد نتایج ثمربخشی در مورد شامپوهای اکتیو هستیم. امروز ما قصد داریم در عرصه بین‌المللی به جایگاه‌های بزرگی دست پیدا کنیم و بحمدالله شاهد آنیم که نه تنها در بازارهای داخلی که در بازارهای صادراتی نیز محصولات گروه صنعتی گلرنگ حرف‌های خوبی برای گفتن دارد، و محصولات صادراتی ما نه تنها در کشورهای همسایه بلکه حتی در کشورهای اروپایی نشسته است. امیدواریم در سال 2013 شاهد حضور محصولاتی در اغلب کشورهای اروپایی باشیم که تفکر ایرانی در آن‌ها موج می‌زند و نشانگر توانایی مدیریت ایرانی در سطح جهانی است.»
مدیرعامل محترم گروه صنعتی گلرنگ در ادامه با اشاره به اهمیت ریسک‌پذیری در کارآفرینی و اشتغال‌زایی ادامه داد: «گروه صنعتی گلرنگ نه تنها اهل ریسک کردن است و به سمت نقاطی می‌رود که خطرات آن‌ها کاملاً آشکار است، بلکه ریسک کردن را دوست دارد، اما با پشتوانه تجربیاتی ارزشمند، مدیریت شده، با بررسی و دقت کامل، و کاملاً عملی.»
دکتر فضلی ابراز داشت: «وجود محصولاتی مانند شامپو که جزء محصولات High Tech (با تکنولوژی بالا) حساب می‌شود، کمک می‌کند تا خصوصاً در بازارهای خارجی سبد محصولات ما غنی باشد، و با وجود این محصولات مجموعه از امکانات خود برای حرکت‌هایی بزرگتر استفاده نماید.»
دکتر فضلی در پایان ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک شاهد اعتلای نام شرکت‌های پدیده شیمی پایدار و پخش پدیده پایدار در سطح بین‌المللی باشیم.
در بخشی از این مراسم مهندس فاضلیان مدیرعامل شرکت پدیده شیمی پایدار با اشاره به پروسه طولانی تولید شامپوهای جدید اکتیو اظهار داشت:‌ «تولید شامپو اکتیو 4 سال به طول انجامید چرا که قصد ما ارائه شامپویی متفاوت و ویژه بود. و امروز خوشحالیم که کاری متفاوت ارائه کرده‌ایم. نزدیک به دو سال این شامپو توسط افراد مختلف مصرف شد، ایرادات آن بیان گردید و دوباره فرموله و اصلاح گشت.»
مهندس فاضلیان ضمن تشکر از واحد تحقیق و توسعه شرکت پدیده شیمی پایدار بیان داشت: ‌«فرمولاسیون شامپو اکتیو یک فرمولاسیون ساده و معلولی نیست. این شامپو، شامپویی از خانواده شامپوهای کرمی است که صنعتی کردن آن بسیار مشکل است و ما همّ و غم خود را گذاشته‌ایم تا شامپویی تولید کنیم که جایگزین قدرتمندی برای محصولات خارجی باشد.»
مهندس فاضلیان با اشاره به این موضوع که شامپوها و نرم‌کننده‌های گیاهی اکتیو توسط همکاران پرتلاش شرکت پدیده شیمی پایدار فرموله و تولید شده و از این مقطع این دستاوردهای ارزشمند به مجموعه پرتلاش پخش پدیده پایدار سپرده خواهد شد، تصریح کرد: «امروز می‌خواهیم فرزندی را که 4 سال برای آن زحمت کشیده‌ایم تحویل شرکت پخش پدیده پایدار بدهیم، و مطمئنم که همکاران ما در این شرکت خواهند توانست خستگی را از تن ما به‌در آورند.»
در ادامه مراسم مهندس عابدین حسینی مدیرعامل شرکت پخش پدیده پایدار با تشکر و قدردانی ویژه از مهندس فاضلیان و تیم تولید ابراز داشت: «خداوند را به خاطر امروز و به واسطه تولید و تولد محصول جدید شرکت پدیده شیمی پایدار، یعنی شامپوهای گیاهی اکتیو، سپاس می‌گوییم. پخش پدیده پایدار در حال حاضر بالغ بر 11 مرکز پخش و شعبه را داراست: تهران شرق، تهران غرب، کرج، قزوین، رشت، مشهد، تبریز، ارومیه، مازندران، اصفهان و شیراز. چند مرکز پخش دیگر را نیز در دستور کار داریم که انشاءالله امسال افتتاح خواهند شد.»
مهندس حسینی با اشاره به اهمیت شامپو در سبد پخش عنوان داشت: «ما در سبد پخش خود ـ هم مواد غذایی و هم مواد شوینده ـ کالاهای اساسی را دارا بودیم. اما حقیقتاً جای شامپو در سبد کالای شوینده ما خالی بود. اکنون با اضافه شدن شامپوی گیاهی اکتیو سبد کالای ما کامل‌تر شده و بیش از پیش اضافه شدن این شامپو اقتدار شرکت پخش پدیده را باعث گردیده است. سبد شامپو، سبد بسیار قوی و قدرتمندی است و من فکر می‌کنم تا آخر سال شامپوی بدن نیز به این سبد اضافه شود. ورود شامپو بچه نیز در اوایل سال آینده برنامه‌ریزی شده است.»
مهندس امینی مدیر توسعه کالا و تبلیغات پدیده شیمی پایدار در مراسم معرفی شامپو اکتیو بیان داشت: «شامپوی اکتیو کالایی High Tech (با تکنولوژی بالا) است و کالایی نیست که به صورت محلی بتوان آن را تولید کرد. اگر ما فقط 10 درصد از بازار خلوت شامپو را به خود اختصاص دهیم ـ که برای پخش پدیده پایدار اصلاً کار سختی نیست ـ این شامپو با توجه به شرایط فعلی کشور می‌تواند جایگزین شامپوهای خارجی گردد.»
مهندس امینی با تأکید بر این نکته که شامپوی اکتیو یک شامپوی معمولی با ادعاهای معمول نیست اذعان کرد: «ادعای ما در این شامپو بازگشت به طبیعت و استفاده از عصاره‌ها و افشره‌هایی است که روی مو و پوست تأثیرهایی ویژه دارد و با ورود این محصولات به بازار، شرکت‌های پدیده شیمی پایدار و پخش پدیده پایدار وارد بازار شوینده‌های لوکس شدند.»
مدیر توسعه کالا و تبلیغات پدیده شیمی پایدار تأکید کرد: «رقبای خارجی ما در حال حاضر با قیمت‌های چندگانه و عدم حضور به موقع از اعتماد مصرف‌کنندگان کاسته‌اند و این موضوع بی‌شک به نفع شامپوهای ایرانی از جمله شامپو اکتیو خواهد بود.»
مهندس مختاری رئیس آزمایشگاه شرکت پدیده شیمی پایدار نیز درباره شامپوهای تولیدی بیان داشت: «همگی اذعان دارند که محصولات اکتیو محصولات متفاوتی است و این نظر در گفت‌وگو با مصرف‌کنندگان برند اکتیو نیز مورد تأیید و تأکید قرار گرفته است. این تفاوت ناشی از ایده و نگرشی است که مدیریت ارشد سازمان جناب آقای مهندس فاضلیان در بحث تحقیقات دارند. در بین شرکت‌های ایرانی ما تنها شرکتی هستیم که دو سال قبل از تولید، واحد تحقیق و توسعه داشتیم و دو سال تحقیق و توسعه صورت گرفت، تا محصولات Home care وارد بازار شود و دیدیم که این محصولات توانست جایگزین برندهای معتبر بازار گردد. این امر تداوم داشت و در مورد محصول شامپو تحقیق و توسعه آن 4 سال به طول انجامید و این محصول امروز با خواص ویژه‌ای وارد بازار گردیده است.»
مهندس مختاری تأکید کرد: «امروز برای ما روز بزرگی است و نقطه عطفی در تولیدات پدیده شیمی پایدار محسوب می‌شود. این روز بزرگ را به همه همکاران تلاشگرم تبریک عرض می‌نمایم.»
مهندس مریم لطیفی پژوهشگر شرکت پدیده شیمی پایدار دیگر سخنران این نشست بود. مهندس لطیفی عنوان داشت: «دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که دور شدن از طبیعت علت اصلی بیماری‌هایی است که انسان امروزی به آن‌ها مبتلاست و بازگشت به طبیعت می‌تواند التیام‌بخش دردها باشد. متخصصین شرکت پدیده شیمی پایدار با درک این نیاز تلاش کردند محصولی را با منشأ کاملاً گیاهی ارائه دهند که این محصول هم طبیعی است و هم در جهت بهداشت و ارتقاء سلامت جامعه گام برداشته است. تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران من منجر به تولید و عرضه محصولاتی گیاهی شد که نه تنها آثار منفی شامپوهای شیمیایی را ندارد بلکه به دلیل استفاده از عصاره‌های گیاهی طراوت و شادابی طبیعت را به ارمغان می‌آورد.»
در بخشی از این مراسم سؤالاتی از سوی شرکت پدیده شیمی پایدار در میان حضار مطرح گردید که در پایان جوایزی به برندگان مسابقه اهدا شد.
برش کیک تولد شامپو اکتیو نیز از دیگر بخش‌های مراسم بود.
در قسمت دیگری از این مراسم از زحمات پنج تن از همکارانی که جهت تحقق اهداف شرکت با مجموعه پدیده شیمی پایدار همکاری داشته‌اند تقدیر و تشکر ویژه به عمل آمد. این همکاران عبارت بودند از: علی اکبر احمدی، عباس میری، محمدرضا نیک‌روش، مهدی لیاقی، علی اکبر الوند.
همچنین در ادامه از یکی از پرسنل سخت‌کوش کارخانه آقای ابوالقاسم مرادی تقدیر و تشکر شد.
معرفی محصولات
شامپوهای گیاهی:
شامپو گیاهی اکتیو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده حاوی عصاره انار و گل همیشه بهار ـ ترمیم‌کننده: پایداری بهتر رنگ مو در موهای رنگ شده، شادای پوست و موی سر با تنظیم چربی و جلوگیری از شوره سر، ترمیم موهای آسیب دیده بر اثر سشوار و عوامل محیطی، حالت‌پذیری، لطافت و درخشندگی بیشتر موها، حریک جریان خون و تغذیه بهتر ریشه موها از ویژگی‌های این محصول است.
شامپو گیاهی اکتیو مخصوص موهای نازک و چرب حاوی عصاره انجیر و برگ چای سبز ـ حجم‌دهنده: تنظیم غدد چربی پوست سر و جلوگیری از ریزش مو، رفع التهاب، حساسیت و خارش پوست سر با از بین بردن باکتری‌ها و قارچ‌ها، حالت‌پذیری بهتر موها توسط مواد حالت‌دهنده و براق‌کننده، حجیم شدن و افزایش استحکام موها از ویژگی‌های این محصول است.
شامپو گیاهی اکتیو مخصوص موهای معمولی حاوی عصاره جینسینگ و گریپ فروت ـ تقویت‌کننده: این شامپو تقویت‌کننده ریشه و استحکام بخش موها، تحریک‌کننده ریشه مو و افزایش‌دهنده رشد موها، حافظ سلامت و شادابی مو و جلوگیری کننده از شاخه شاخه شدن موها، ایجاد کننده نرمی، لطافت بخش و درخشنده کننده به دلیل وجود پروویتامین B5 است.
نرم کننده‌ها
نرم‌کننده موی سر مخصوص موهای معمولی حاوی پروتئین ابریشم و عصاره زنبق صورتی: استحکام بخشیدن به ساختار خارجی موها به دلیل وجود پروتئین ابریشم، شفافیت و مرطوب شدن موها به دلیل وجود عصاره زنبق صورتی، حفظ سلامت، براقیت و شادای مو با استفاده از ترکیبات خاص سیلیکونی، و جلوگیری از وز شدن و آشفتگی موها با خنثی کردن الکتریسینه ساکن از ویژگی‌های این محصول است.
نرم‌کننده موی سر مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده حاوی پروتئین مروارید و عصاره شکوفه بهار نارنج: استحکام بخشیدن به ساختار پروتئینی مو به دلیل وجود پروتئین مروارید، مراقبت از مو و شادابی آن‌ها، جلوه بیشتر رنگ مو به دلیل وجود عصاره شکوفه بهار نارنج، غنی شده با ویتامین E به منظور رفع زبری و خشکی موهای آسیب دیده، ایجاد پوششی ماندگار در سطح موها با استفاده از ترکیبات پلیمری و سیلیکونی ویژه از ویژگی‌های این محصول است.
همکار ما در گروه یکشنبه 27 خرداد 1403

همکار ما در گروه ...

یونس یوسف‌وند، همکار ما در گروه صنعتی گلرنگ، موفق به حضور در مسابقات ورزشی کارگران جهان شد. به گزارش روابط عمومی ...

متن خبر
با حضور پدر روزنامه‌نگاری شنبه 26 خرداد 1403

با حضور پدر روزنامه‌نگاری ...

یونس شکرخواه، پدر روزنامه‌نگاری آنلاین ایران در نخستین نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ با ارائه‌ موضوع «روابط ...

متن خبر
بازدید رئیس هیئت مدیره سه شنبه 1 خرداد 1403

بازدید رئیس هیئت مدیره ...

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ: برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام ...

متن خبر