کمپین تبلیغاتی مرسی پرفکت اجرا شد

شنبه 13 دی 1393

کمپین تبلیغاتی مرسی پرفکت با هدف افزايش آگاهی از برند پوشک مرسي و ارتباط بیشتر با مصرف‌كنندگان اجرا شد.

در این کمپین، طرح سمپلينگ پوشک بچه كامل مرسی پرفکت از نیمه مهر ماه آغاز گردید و به طور همزمان سمپلينگ در پارك‌ها، خانه‌های بهداشت، اماكن عمومي، مراكز خريد، مراكز فروش سيسموني و لباس كودك، جشنواره‌هاي كودك، فروشگاه‌هاي بهداشتي فروشي و مطب‌هاي متخصصين اطفال انجام شد.

سمپل پوشک مرسی پرفکت، baby on board، بروشور و کتاب آموزش نگهداری از کودک مرسی مجموعه‌ای است که در کمپین به والدین اهدا گرديد.

در این کمپین والدین می‌توانند با ارسال کد درج شده بر روی بروشور اهدایی به سامانه 1000050000 عضو کلوب مرسی شوند و در قرعه‌کشی ماهانه ماشین شارژی کودک مرسی شرکت نمایند.

در کتابچه ۸۰ صفحه‌ای مصور این کمپین در مورد تغذیه، بهداشت، سلامت، نگهداری کودک، و ورزش کودک و مادر، اطلاعات مفیدی ارائه شده است.

در این طرح در مطب‌های پزشکان و خانه‌های بهداشت اطفال، تابلوهای آموزشی نصب گردید و در این بردها ورزش یوگا و سیر رشد کودکان تا دو سالگی به صورت مصور به مادران کاملا توضیح داده شد.

اهداف این کمپین به شرح زیر است: برندينگ؛ افزايش آگاهی از برند پوشك مرسي با استفاده از ابزار تبليغاتي و ارائه نمونه رايگان؛ اطلاع‌رساني در خصوص بسته‌بندي جديد؛ کمک به افزایش فروش؛ ايجاد ارتباط مستقيم با مصرف‌كننده؛ بررسي رفتار مصرف‌كننده؛ جمع‌آوري اطلاعات مصرف‌كنندگان از طريق سامانه SMS و طرح قرعه‌كشي.

یک تيم اجرايي ۴۵ نفره شامل مدير پروژه، سوپر وايزر‌ها و سمپلرها با لباس فرم‌هاي متحدالشكل مسئوليت اجراي این پروژه را بر عهده دارند.

سس‌های تک نفره کیمبال یکشنبه 25 آبان 1399

سس‌های تک نفره کیمبال ...

سس‌های تک نفره کیمبال در طعم‌های کچاپ، کچاپ تند، فرانسوی و مایونز، از محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش تولید ...

متن خبر
لانچ سیزده محصول جدید یکشنبه 25 آبان 1399

لانچ سیزده محصول جدید ...

شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش که بیش از یک سال است با هدف کیفیت و تنوع، محصولات مختلفی را با برند کیمبال ...

متن خبر
برند PSG در مسیر سه شنبه 7 مرداد 1399

برند PSG در مسیر ...

مراسم لانچ و رونمایی محصولات برند PSG در بازار «هورکا» سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ با حضور همکاران شرکت‌های پدیده ...

متن خبر