دکتر فضلی: با همت بلند، به سرمنزل مقصود می‌رسیم

چهارشنبه 21 آذر 1397
دکتر فضلی: با همت بلند، به سرمنزل مقصود می‌رسیم

مراسم بزرگداشت پانزدهمین سالروز تأسیس گروه صنعتی گلرنگ با حضور دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، دکتر مریم فضلی، معاونان، مدیران و همکاران گروه صنعتی گلرنگ و گلرنگ سیستم صبح روز دوشنبه ۱۹ آذر ماه در ساختمان گلرنگ واقع در ضلع شمالی پارک ساعی برگزار شد.


در این بزرگداشت که با شور و حال خاصی همراه بود، دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن تبریک پانزدهمین سالروز تأسیس گروه، بیان داشت: از صمیم قلب از تمام همکاران عزیزم که امروز حضور دارند و همه‌ی همکارانی که حضور ندارند، بابت زحماتشان در مسیر رشد و شکوفایی این مجموعه‌ی خانوادگی تشکر می‌کنم. الحمدلله با وجود شما خوبان امروز بزرگ‌ترین شرکت‌های بین‌المللی دوست دارند با گروه صنعتی گلرنگ همکاری داشته باشند.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ادامه داد: امروز گروه صنعتی گلرنگ با یک برنامه‌ریزی منسجم و مدون، در حال رقم زدن فعالیت‌هایی اثربخش با بهترین‌های بین‌المللی است؛ فعالیت‌هایی از جمله تولید مشترک، تولید برای هم و فعالیت‌های برون مرزی.
دکتر فضلی اظهار داشت: ‌این فعالیت‌ها به گونه‌ای است که گروه می‌تواند بسیار موثر و ویژه از وجود شرکت‌های بین‌المللی به صورت هم‌افزا بهره‌مند شود.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: سرآغاز این فعالیت‌ها از کشورهای همسایه و نزدیک به ایران خواهد بود و ان شاء الله گسترش خواهد یافت.
دکتر فضلی بیان داشت: گروه صنعتی گلرنگ تا امروز رشد بسیار خوبی داشته است. در کنار این رشد، حضور در بازارهای بین‌المللی با همکاری شرکت‌های ارزشمند جهانی سبب می‌شود در بازارهای برون مرزی حضوری قوی داشته باشیم و سهم ارزنده‌ای از این بازار کسب کنیم.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ تاکید کرد: باید با هم در تمامی شرکت‌های گروه تلاش کنیم تا بدون فوت وقت با استفاده از هر آنچه در توان داریم به سرمنزل مقصود برسیم. فاصله‌ی ما با ۵۰۰ شرکت برتر جهان فاصله‌ی زیادی است و دشواری‌های بسیاری در پیش است اما با وجود همت بلند همکاران گرانقدرمان در این خانواده‌ی بزرگ صنعتی این مقصود شدنی و دست یافتنی است.
در انتهای این مراسم به یادماندنی به دعوت مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ تنی چند از همکاران به ابراز نظر پرداختند و نکته‌هایی را با جمع درمیان گذاشتند.

شرکت ویرا سیستم پویا، چهارشنبه 22 آبان 1398

شرکت ویرا سیستم پویا، ...

شرکت ویرا سیستم پویا، پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات، موفق به کسب عنوان «دانش بنیان» گردید. این شرکت ...

متن خبر
بازدید مدیر عامل بورس چهارشنبه 24 مهر 1398

بازدید مدیر عامل بورس ...

دکتر صحرایی، مدیر عامل بورس اوراق بهادار به همراه معاونان خود و مدیران و کارشناسان  واحد پذیرش بورس، سه‌شنبه ۱۶ ...

متن خبر
پرتال سهامداران افق کوروش سه شنبه 16 مهر 1398

پرتال سهامداران افق کوروش ...

شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای افق کوروش با هدف سهولت در دسترسی سهامداران به اطلاعات مورد نیاز و آگاهی از آخرین ...

متن خبر