جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی هفتم اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی و جمعی از ‌معاونین و مدیران ارشد مجموعه گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این جشن،‌ دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، ضمن بیان تبریک روز تولد استاد حاج محمد کریم فضلی ابراز داشت: خوشحالیم که توفیق یار شد و هشتاد و سومین سالروز تولد پدر معنوی گروه صنعتی گلرنگ را به جشن نشستیم.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ خطاب به بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ افزود: زمینه‌سازی‌هایی صورت گرفته و بسترهایی فراهم شده که سال پیش رو یک سال کاملا پر بازده و بهره‌ور باشد و با برنامه و هدفمند به سمت اشتغال صد هزار نفر همکار به پیش برویم.

دکتر فضلی تاکید کرد: سال ۹۴ را سال بهره‌وری می‌دانیم و مصمم هستیم تمامی امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ را برای بهره‌وری هر چه بیشتر به کار بگیریم.

در ادامه مراسم جمعی از حضار به بیان دیدگاه‌ها و احساسات خود نسبت به استاد محمد کریم فضلی پرداختند و نسبت به این نکته تاکید شد که باید اندیشه‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و ارزش‌های مورد نظر ایشان بیش از این در مجموعه تسری داده شود.

در ادامه این مراسم رسما از کتاب زندگی و اندیشه‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ رونمایی شد و این کتاب به ایشان اهدا گردید.
دعوت به تماشای ویدیوی سه شنبه 21 اردیبهشت 1400

دعوت به تماشای ویدیوی ...

کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت؟ که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه‌هایت در نخستین سالگرد عروج آسمانی پدر معنوی عزیزمان، حضرت ...

متن خبر
همراه با دریا جمعه 17 اردیبهشت 1400

همراه با دریا ...

کماکان روزهای ما سرشار است از حضور معنوی و پربرکت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ. همچنان با بهره‌گیری از اندیشه‌های بلند ...

متن خبر
پیام تسلیت رئیس سازمان چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان ...

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی درگذشت زنده یاد «استاد محمد کریم فضلی»، نیکوکار فرهیخته جمعیت هلال ...

متن خبر