مراسم معرفی داروی بتاگلوفیت برگزار شد

چهارشنبه 8 شهریور 1391
فرمولاسیون این محصول در هیچ جای دنیا وجود ندارد
مراسم معرفی داروی بتاگلوفیت روز چهارشنبه 11 آوریل 2012 برگزار شد.
در این مراسم معاون غذایی سازمان غذا و دارو ضمن تبریک به هولدینگ دارویی گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: «هولدينگ دارويي گروه صنعتي گلرنگ جزء معدود شركت‌هايي است كه در آن سرمايه در كنار نيروي محقق قرار گرفته تا مراحل تحقيقات يك محصول انجام گيرد و به مرحله توليد برسد كه اين فعاليت در ايران كمتر اتفاق مي‌افتد.»
در ادامه این نشست دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: «ما درصدديم صادرات را بسيار قوي از همين امسال شروع كنيم و در كنار آن بخشي از واردات را به توليد ملي بدل نماييم. در اين ميان، بازار دارو بازار بسيار بزرگي است و ارزش افزوده بسياري دارد.»
در این نشست دکتر شهروزی مدیر عامل شرکت آرین سلامت سینا بیان داشت: «بتاگلوفيت مدت كوتاهي است كه در دنيا مطرح شده است اما فرمولاسيوني كه ما بدان رسيده‌ايم در هيچ جاي دنيا وجود ندارد و به صورت انحصاری توسط تیم تحقیق و توسعه آرین سلامت سینا ارائه شده است. فرمولاسیون به گونه‌ای صورت گرفته است که می‌توان بتاگلوفیت را به آسانی و همراه انواع مواد غذایی از قبیل شیر کم چرب، ماست کم چرب، و حتی همراه آب میل نمود.»

مکانیسم کاهش کلسترول با بتاگلوفیت
نسبت بالاتر کلسترول مطلوب (HDL) در مقایسه با کلسترول نامطلوب (LDL) باعث کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی ـ عروقی می‌شود. بتاگلوفیت در طول سفر خود از اثنی عشر و روده کوچک مقداری از اسیدهای صفراوی را به دام می‌اندازد. اسیدهای صفراوی که بخشی از مایع سبز رنگ صفرا هستند از کلسترول ساخته می‌شوند. بنابراین دفع این اسیدها باعث می‌شود که کبد مقداری از کلسترول بدن را برای تهیه دوباره آن‌ها مصرف نماید. تحقیقات پزشکی کاهش 8 تا 20 درصدی LDL را در نتیجه مصرف روزانه 3 تا 6 گرم بتاگلوفیت به تأیید رسانده‌اند.
سس‌های تک نفره کیمبال یکشنبه 25 آبان 1399

سس‌های تک نفره کیمبال ...

سس‌های تک نفره کیمبال در طعم‌های کچاپ، کچاپ تند، فرانسوی و مایونز، از محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش تولید ...

متن خبر
لانچ سیزده محصول جدید یکشنبه 25 آبان 1399

لانچ سیزده محصول جدید ...

شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش که بیش از یک سال است با هدف کیفیت و تنوع، محصولات مختلفی را با برند کیمبال ...

متن خبر
برند PSG در مسیر سه شنبه 7 مرداد 1399

برند PSG در مسیر ...

مراسم لانچ و رونمایی محصولات برند PSG در بازار «هورکا» سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ با حضور همکاران شرکت‌های پدیده ...

متن خبر