همکاران گروه صنعتی گلرنگ مورد معاینه فشار خون قرار گرفتند

دوشنبه 10 تیر 1398
همکاران گروه صنعتی گلرنگ مورد معاینه فشار خون قرار گرفتند

همکاران شرکت گروه صنعتی گلرنگ به همت واحد اجرایی، روز دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ با همکاری مرکز بهداشت شمال (زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی) در راستای طرح ملی «بسیج ملی کنترل فشار خون بالا» مورد معاینه فشار خون قرار گرفتند.
در این طرح پس از اعلام فشار خون همکاران، به هر یک از آنان مطابق با اندازه فشار خونشان یک راهنمای سبز، زرد یا قرمز ارائه شد.
راهنمای سبز به همکارانی ارائه شد که فشار خونشان کمتر از ۸۰/۱۲۰ میلی متر جیوه بود. این همکاران خوشبختانه در شرایط خوبی از نظر میزان فشار خون قرار دارند.
راهنمای زرد به همکارانی ارائه شد که فشار خونشان بین ۸۰/۱۲۰ تا ۹۰/۱۴۰ میلی متر جیوه بود. این همکاران در مرحله پیش فشار خون هستند و باید در ۴ تا ۶ هفته آینده جهت کنترل فشار خون خود به مراکز درمانی مراجعه کنند.
راهنمای قرمز نیز به همکارانی ارائه شد که فشار خونشان از ۹۰/۱۴۰ میلی متر جیوه به بالا بود. این همکاران احتمالا دچار فشار خون بالا هستند و باید به پزشک مراجعه کنند.
 

حضور اکتیو و لندی یکشنبه 30 تیر 1398

حضور اکتیو و لندی ...

اکتیو و لندی به عنوان حامی بانوان دانشجوی ورزشکار در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی حضور پر رنگی دارند. برند اکتیو  و ...

متن خبر
اکتیو سافت و لندی دوشنبه 24 تیر 1398

اکتیو سافت و لندی ...

برند اکتیو سافت و لندی اسپانسر چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و مؤسسات عالی کشور در دانشگاه الزهرا ...

متن خبر
تاسیس بنیان امید به سه شنبه 18 تیر 1398

تاسیس بنیان امید به ...

گروه صنعتی گلرنگ و انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) با تاسیس بنیان امید به یاری بیماران آسیب‌دیده از ...

متن خبر