جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

دوشنبه 2 اردیبهشت 1392

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی 11 اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی، معاونین و مدیران ارشد مجموعه گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این مراسم، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ بیان داشتند: «من خوشحالم که امروز در خدمت مدیرانی کارآمد و توانمند هستیم؛ مدیرانی که عشق و علاقه آن‌ها به وطن ستودنی است و همه عاشق میهن و هم‌میهنانمان هستند.»

سپس بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ متنی را که خود نگاشته بودند برای حضار قرائت کردند:‌ «سلام و درود بر شما مدیرانی که در پیشبرد اهداف شرکت نقش بسزایی داشته‌اید. مدیران موفق دنیا برای مدیریت سه اصل مهم را برشمرده‌اند. یک: تعریف هدف ـ دو:کوشش و تلاش، با تمام وجود برای رسیدن به هدف ـ سه: توزیع دستاوردها بین کسانی که مدیران را برای رسیدن به هدف یاری داده‌اند. (البته توزیع دستاوردها باید به نسبت نقشی باشد که همکاران در رسیدن به هدف داشته‌اند). الزامی است که مدیر به آن چه وعده می‌دهد عمل کند و هرگز قولی ندهد که از عهده انجام آن برنیاید. همچنین مدیر باید تمام تلاش خود را در جذبهمکاران توانمند عاشق به میهن و هم میهنان عزیز به کار گیرد.»

سخنران بعدی این جشن،‌ دکتر فضلی مدیرعامل محترم گروه صنعتی گلرنگ بود. ایشان ضمن بیان تبریک روز تولد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: «حاج آقا،کار آفرین بزرگ کشور و اسوه و الگوی ما در مجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که وجود ایشان در این مجموعه یکی از نعمات بزرگ حضرت حق است که در این زمینه همواره باید شاکر و قدردان الطاف خداوند رحمان باشیم.»

دکتر فضلی ادامه داد: «مجموعه گروه صنعتی گلرنگ، علی‌رغم تمامی مشکلات، مرتباً در حال گسترش و رشد است، با وجود این می‌بینیم که دلبستگی‌ها و همدلی‌ها دراین مجموعه نه تنها کم نمی‌شود که الحمدلله روز به روز بیشتر و بیشتر می‌گردد.البته ما برای رسیدن به تعداد صدهزار نفر همکار قطعاً نیاز داریم که این همدلی‌ها خیلی بیشتر شود.»

مدیرعامل محترم گروه صنعتی گلرنگ افزود: «از سال 89 که خدمت حاج آقا قول دادیم در نودمین سالگرد تولدشان 100 هزار نفر همکار داشته باشیم سه سال گذشته است و تنها 9 سال باقی مانده است. الحمدالله با این همدلی و وفاقی که در مجموعه هست، در طی این سه سال تعداد همکارانمان به نسبت قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته و مطمئنا خواهیم توانست در سال 1404 خواسته ارزشمند و معنوی حاج آقا را جامه عمل بپوشانیم.»

دکتر فضلی تاکید کرد: «ان‌شاءالله هم اشتغال صدهزار نفر همکار را در مجموعه خواهیم داشت و هم افتخار قرار گرفتن در لیست 500 شرکت برتر بین المللی را، با حضور شما خوبان و سایر همکاران عزیز جشن خواهیم گرفت و خواهیم توانست افتخاری بر افتخارات ایران عزیز بیفزاییم.»

دکتر مریم فضلی مدیرعامل شرکت آرین تجارت شرق نیز عنوان داشت: «تبریک عرض می‌کنم میلاد باسعادت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ را و برایشان آرزوی طول عمر می‌کنم و آرزو می‌کنم که سالیان سال بتوانیم از محضرشان بهره ببریم. تبریک عرض می‌کنم روز مادر را به مادر عزیزمان سرکارحاجیه خانم فضلی که من همیشه سعی کرده‌ام از تجربیاتشان در پرورش فرزند استفاده کنم زیرا ایشان توانسته‌اند فرزندی همچون دکتر فضلی را تربیت نمایند.»

مهندس سزاوار مدیر عامل شرکت پاکشو نیز در این نشست اظهار داشت: «تبریک عرض می‌کنم سالروز ولادت حاج آقا را و امیدوارم سالیان سال سلامت وسرزنده، سایه ایشان مستدام باشد. در واپسین روزهای سال 83 که ما در پایان سال در شرکت پاکشو جلسه‌ای داشتیم در آن برنامه حاج آقا شعری از اقبال لاهوری خواندندکه فوق‌العاده در جمع اثر کرد: خدا آن ملتی را سروری داد/ که تقدیرش به دست خویش بنوشت/به آن ملت سر و کاری ندارد/ که دهقانش برای دیگری کشت

شعر دو بیت بیشتر نبود، ولی اثرگذاری بسیاری داشت؛ خصوصاً که لحظاتی پس از آن اشک ایشان جاری شد و بیان داشتند که ما هر کاری می‌توانستیم انجام دادیم و از اینجا به بعدش دیگر با شماست و من فکر می‌کنم کسانی که در آن جمع حضور داشتند در آن لحظه، سنگینی این بار امانت را کاملاً احساس کردند.»

در انتهای مراسم نیز جمعی از حضار به بیان دیدگاه‌ها و احساسات خود نسبت به استاد محمد کریم فضلی پرداختند.

دعوت به تماشای ویدیوی سه شنبه 21 اردیبهشت 1400

دعوت به تماشای ویدیوی ...

کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت؟ که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه‌هایت در نخستین سالگرد عروج آسمانی پدر معنوی عزیزمان، حضرت ...

متن خبر
همراه با دریا جمعه 17 اردیبهشت 1400

همراه با دریا ...

کماکان روزهای ما سرشار است از حضور معنوی و پربرکت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ. همچنان با بهره‌گیری از اندیشه‌های بلند ...

متن خبر
پیام تسلیت رئیس سازمان چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان ...

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی درگذشت زنده یاد «استاد محمد کریم فضلی»، نیکوکار فرهیخته جمعیت هلال ...

متن خبر