مراسم کلنگ‌زنی پروژه کارخانه تولید پودر شوینده پدیده شیمی قرن برگزار شد

شنبه 9 آذر 1398
مراسم کلنگ‌زنی پروژه کارخانه تولید پودر شوینده پدیده شیمی قرن برگزار شد

مراسم کلنگ‌زنی کارخانه جدید پدیده شیمی قرن با هدف تولید پودر شوینده با حضور مهندس فاضلیان، مهندس حسنی نژاد و مهندس مظفری و به همراهی مدیران و مسئولین کارخانه پدیده شیمی قرن در زنجان، روز یکشنبه ۳ آذر ۹۸ برگزار شد.

پس از این مراسم، پروژه ساخت این کارخانه در مجاورت مجتمع تولیدی پدیده شیمی قرن در زنجان در زمینی به وسعت ۳۵۰۰۰ متر مربع، به منظور تولید پودر شوینده البسه با ظرفیت تولید ۵ الی ۸ تن در ساعت با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا کلید خورد.

در این سفر همچنین مهندس فاضلیان و هیئت همراه از بخش‌های مختلف کارخانه پدیده شیمی قرن از جمله خطوط تولید و آزمایشگاه بازدید به عمل آوردند و با همکاران کارخانه از نزدیک به گفتگو پرداختند.

وی همچنین از کارخانه در حال تأسیس سپهرپلاستیک، در مجاورت کارخانه پدیده شیمی قرن بازدید به عمل آورد.

شایان ذکر است پروژه دیگر پدیده شیمی قرن، کارخانه سپهرپلاستیک که روزهای پایانی خود را طی می‌کند، در زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربع با هدف تولید بطری، ادوات و ملزومات مورد نیاز کارخانه پدیده شیمی قرن در حال تأسیس است و طی یک سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

افتتاح اولین شعبه خدمات سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح اولین شعبه خدمات ...

اولین شعبه خدمات خودرویی سامیا با حضور دکتر سزاوار مدیرعامل مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه‌،  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت سامیا‌،  اعضای ...

متن خبر
افتتاح ششمین فروشگاه از سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح ششمین فروشگاه از ...

ششمین فروشگاه از فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب پروتئین، پنج شنبه  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ در خیابان شریعتی جنوب افتتاح شد. فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب ...

متن خبر
بازدید استاندار قزوین از شنبه 17 اسفند 1398

بازدید استاندار قزوین از ...

هدایت‌اله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه، چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ از کارخانه  شماره ۲ صنعت غذایی کورش، واقع ...

متن خبر