بازدید استاندار قزوین از کارخانه صنعت غذایی کورش در تاکستان

شنبه 17 اسفند 1398
بازدید استاندار قزوین از کارخانه صنعت غذایی کورش در تاکستان

هدایت‌اله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه، چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ از کارخانه  شماره ۲ صنعت غذایی کورش، واقع در شهرک صنعتی حیدریه، شهرستان تاکستان بازدید کردند.

استاندار قزوین در این بازدید صنعت غذایی کورش را نمونه موفق بخش خصوصی در تولید محصول باکیفیت شمرد و گفت: تولید در صنعت غذایی کورش باعث دلگرمی مسئولان است و با مدیریت خوب خود امروز می‌تواند رقیبی برای کشورهای دیگر در بازارهای جهانی باشد.
گفتنی است این بازدید مورد توجه رسانه‌های استان قزوین قرار گرفت و اخبار آن در رسانه‌های گوناگون منتشر شد.
از جمله در نشریه فروردین امروز در مطلبی با عنوان «مهر تایید استاندار قزوین بر عملکرد مثبت صنعت غذایی کورش» با بیان سخنان مهندس دادفر مدیر کارخانه صنعت غذایی کورش در این دیدار از قول وی نوشت: نوآوری و کیفیتی که در روغن‌های ما وجود دارد باعث شده برندهای برتر کشور باشیم تا جایی که به عنوان لیدر بازار روغن مایع سهم عمده‌ای از بازار مصرف خانوار در اختیار صنعت غذایی کورش است.
لازم به ذکر است در این بازدید معاون اقتصادی استانداری، فرماندار تاکستان، رییس سازمان صمت قزوین، دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین، مدیر کل استاندار قزوین، مدیر کل محیط زیست و مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان، استاندار قزوین را همراهی می‌کردند.
 

شرکت تارا از هویت چهارشنبه 3 شهریور 1400

شرکت تارا از هویت ...

طی مراسمی در روز دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ از هویت برند و لوگوی جدید تارا رونمایی شد.   در این مراسم که ...

متن خبر
برگزاری اولین دوره‌ی جایزه یکشنبه 29 تیر 1399

برگزاری اولین دوره‌ی جایزه ...

دانشگاه گلرنگ در نظر دارد اولین دوره‌ی جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را برگزار ...

متن خبر
فراخوان نمایشگاه «همراه با سه شنبه 18 شهریور 1399

فراخوان نمایشگاه «همراه با ...

روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ از همه‌ی شما عزیزان دعوت می‌نماید برای برگزاری نمایشگاه «همراه با دریا» در یادواره‌ی بنیانگذار ...

متن خبر