کمک‌رسانی همکاران گروه صنعتی گلرنگ به زلزله‌زدگان

یکشنبه 9 مهر 1391

همکاران کلیه شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ با اهداء یک تا 30 روز از حقوق خود به مبلغ 50 میلیون تومان به یاری هم‌وطنان زلزله‌زده شتافتند.


همچنین علاوه بر اين كمك‌ها گروه صنعتی گلرنگ نيز با تخصیص كالاهاي اساسي مورد نياز به ارزش بالغ بر 250 میلیون تومان، هم‌وطنان زلزله‌زده را یاری رساند.
بعد از گذشت 9 سال از زلزله ويرانگر شهر بم و آسودگي خاطر از اين رخداد خانمان‌سوز طبيعي، باز هم اين اتفاق تلخ تكرار شد و در روز 21 مرداد 1391 در شهر و روستاهاي اطراف ورزقان، اهر و هریس در استان آذربايجان شرقي واقعه‌ای ناگوار رخ داد و بسياري از هموطنان عزيزمان آواره و بي‌پناه گردیدند. به دنبال دريافت اين خبر ناگوار، مانند هميشه مردمان با غيرت و پر مهر ايران زمين آستين‌هاي همت را بالا زدند تا همانند پيشينيان خود ثابت كنند كه يار و مددرسان يكديگر هستند و خواهند بود. همکاران ما در گروه صنعتی گلرنگ نیز با همدلی و حمیتی به یادماندنی در امر یاری‌رسانی حضور داشتند و پیش قدم در امر كمك رسانی بودند، به نوعی که وحدت، یکدلی و همكاری آنان مانند همیشه قابل تقدیر و مثال زدنی بود و گروه صنعتی گلرنگ جهت یاری رساندن به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی، مقادیر قابل توجهی مواد شوینده، بهداشتی و غذایی به این استان ارسال داشت.
گروه صنعتی گلرنگ هدایای خود را از طریق هلال احمر در مناطق زلزله‌زده توزیع کرد.
در این یاری رسانی، سعی بر آن بوده است که تمام سه منطقه اهر، ورزقان و هریس پوشش داده شود.

بازدید رئیس هیأت مدیره سه شنبه 9 آذر 1400

بازدید رئیس هیأت مدیره ...

دکتر مهدی فضلی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر علی ابراهیمی عضو هیأت مدیره گروه ...

متن خبر
بازدید رئیس هیأت مدیره سه شنبه 9 آذر 1400

بازدید رئیس هیأت مدیره ...

از شما همراهان گرامی دعوت می‌کنیم برای دیدن کلیپ بازدید دکتر مهدی فضلی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی ...

متن خبر
برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دوشنبه 10 آبان 1400

برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان ...

مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه گلرنگ، پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. در ...

متن خبر