جشن سپاس از مصرف‌کنندگان محصولات گلرنگ برگزار شد

چهارشنبه 8 شهریور 1391
جشن سپاس از مصرف‌کنندگان وفادار محصولات گلرنگ با اجرای احسان علیخانی مجری محبوب تلویزیون، پنج‌شنبه 21 اردیبهشت ماه با حضور مصرف‌کنندگان محصولات این برند در مجتمع تفریحی دشت بهشت برگزار شد.

در بخش نخست این مراسم که با حضور حاجیه خانم فضلی مدير واحد نظارت و بازرسي كالاها، مهندس سزاوار مدیرعامل شرکت پاکشو، مهندس فخریان مدیرعامل شرکت گلرنگ‌پخش، مدیران مجموعه پاکشو و جمعی از مصرف‌کنندگان وفادار برند گلرنگ برگزار شد، پیام دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ که به دلیل سفر در این جشن حضور نداشتند قرائت شد که توجه شما را به متن این پیام جلب می‌نماییم.
پیام مدیرعامل محترم گروه صنعتی گلرنگ به همایش مصرف‌کنندگان وفادار گلرنگ
سلام و سپاس صميمانه خود را ‌تقدیم شما مصرف‌كنندگان وفادار و عزيزی می‌نمایم که با انتخاب کالای ایرانی، نه تنها اعتمادتان را به تولید داخلی نشان داده‌اید، بلکه صنعت ملي را رونق بخشيده‌اید و موجب گردیده‌اید تا هم‌میهنان شما از فرصت کار و اشتغال بهره‌مند شوند. امری ارزشمند که این روزها به ويژه در رقابت با محصولات خارجي به منزله یک حرکت پویای اجتماعی و ملی است؛ حرکتی که تنها از همراهي و همياري جمعي و گروهي تمامی هموطنان شكل مي‌گيرد و نشان‌دهنده آن است که مرتبه و منزلت كارآفرينی در نگاه مردم ما از جايگاهي درخور و ويژه برخوردار است.
مصرف‌كنندگان گرانقدر محصولات گلرنگ!
تمامی تلاش ما و همکارانمان معطوف بر آن است که مصرف‌كننده دریابد که چقدر به خواست‌ها و علایق او اهمیت می‌دهیم و تا چه اندازه برای ما مهم است که همان چیزی را تقدیم نماییم که مطلوب اوست؛ چراکه ديدگاه مصرف‌کنندگان عزیز از نظر ما مهم‌ترین امری است كه باید در عرصه تولید به آن توجه شود و از همین رهگذر است که تولید ملی توسعه یافته، اشتغال رونق گرفته و توسعه و تعالی میهن عزیزمان تحقق می‌یابد. از سوی دیگر این مهم جز با مجاهدتی همگانی و حضوری جهادگونه امکان پذیر نیست، و بی‌گمان مؤثرترین نقش در این عرصه از آن مصرف‌کنندگان بزرگوار تولیدات داخلی است؛ چرا که آنان مایه اعتبار كسب و كارند و رضایتشان، رمز رسيدن به توسعه پايدار است.
مسلماً اعتماد و اطمینان مصرف‌کنندگان نیز باید از سوی تولیدکنندگان به بهترین شکل پاسخ داده شود. از اين رو من و همكارانم به مقوله كيفيت صرفاً از نگاه به دست آوردن استانداردهاي جاري نمي‌نگريم. ما علاوه بر آن‌كه براي کيفيت برتر کالاهايمان در هر زمان مي‌كوشيم و بهبود ارائه خدمات هميشگي و بهبود بهره‌وري دائمي را مدنظر داريم، به كيفيت از ديد مشعوف شدن مشتري نگاه مي‌كنيم. از این رو همكاران ما در شركت پاكشو، نه تنها به تأمين نيازهاي مشتريان خود می‌اندیشند، بلكه انتظارات آن‌ها را نيز در اولويت سازماني قرار می‌دهند و مشتری‌مداری را سرلوحه تمامی برنامه‌های خود می‌دانند. در حقیقت، ارتباط ما با مصرف‌کنندگان صرفاً با انجام خريد پايان نمي‌يابد و خريد محصولات گلرنگ، نقطه شروع یک دوستي پايدار است كه حفظ و تداوم این دوستی‌ها، زیباترین عواطف و ماناترین لحظه‌ها را به دنبال می‌آورد.
دوستان و همراهان عزیز خانواده بزرگ گلرنگ!
بالاترین سپاس‌ها و قدردانی‌های خود را نثار شما عزيزانی می‌نمایم که با ظرافت، شاخص‌هاي كيفي محصولات را نظاره‌گر هستيد؛ پيشنهاد مي‌دهيد و انتقاد مي‌كنيد و با خريد هر محصول و با دقت ‌نظر در كيفيت و چگونگي آن، در مسير شکوهمند كارآفريني و اشتغال‌زايي تأثیری عمیق به جا می‌گذارید و با کارآفرینان و تلاش‌گران عرصه صنعت همگام و همراه می‌شوید.
بار دیگر به احساس مسئوليت و عنايت ويژه شما به توليدات داخلي و به ویژه به محصولات گلرنگ که خود نمود و نمادی از پویایی و کیفیت تولیدات ملی‌ست،‌ به سهم خود درود مي‌فرستم و دست تك‌تك شما عزيزان را به گرمي مي‌فشارم.
موفق و سربلند و پیروز باشید!
دکتر مهدی فضلی
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ
به راستی زیباتر از این چیست؟
مهندس سزاوار مدیرعامل شرکت پاکشو نیز در این جشن بیان داشت: «میلاد دخت نبی اکرم (ص) را به تمامی حاضران این جمع به ویژه بانوان تبریک عرض می‌کنم. ما در آستانه چهلمین سال تأسیس شرکت پاکشو هستیم. شرکت پاکشو در سال 51 به همت بنیانگذار مجموعه جناب آقای حاج محمد کریم فضلی ثبت گردید و آغاز به کار کرد و امروز عظمت برند گلرنگ مرهون تلاش‌های ایشان و کوشش همکاران پرتلاش شرکت پاکشو و اعتماد شما مصرف‌کنندگان گران‌قدر است. ما امروز به عنوان خدمتگزار در کنار شما هستیم؛ شما که به محصولات ایرانی اعتماد کرده‌اید و صنعت ملی را رونق بخشیده‌اید. خوب است بدانید که خرید شما تاکنون باعث اشتغال‌زایی شش هزار نفر در این مجموعه گردیده و به طور غیرمستقیم هزاران نفر دیگر نیز از خرید شما منتفع می‌گردند. و به راستی زیباتر از این چیست که بر سر این خوان، خواهران و برادران ما نشسته‌اند. ما باید از تولیدات ملی حمایت کنیم تا این اشتغال رو به رشد، استمرار داشته باشد و فقر که نشأت گرفته از بیکاری است، در کشور ما ریشه کن گردد.»
مهندس سزاوار ادامه داد: «امروز باعث افتخار ماست که محصولات شرکت پاکشو با برندهای ایرانی در بیش از 20 کشور دنیا ارائه می‌شود و حتی در کشورهایی چون ترکیه فرآیند تولید نیز انجام می‌پذیرد، و کالاهای ایرانی تولید شده در این کشور در کنار محصولات اروپایی و آمریکایی در فروشگاه‌ها می‌نشیند.»
افتخار می‌کنیم که در زنجیره تأمین و توزیع کالا نقشی فعال ایفا می‌نماییم
مهندس فخریان مدیرعامل شرکت گلرنگ‌پخش نیز ضمن بیان این مطلب که «مشتریان وفادار هنگامی که امروز به سالن آمدند،‌ با اسامی چند مدیرعامل و چند شرکت روبه‌رو شدند» به ارائه توضیحاتی پیرامون شرکت‌های پاکشو و گلرنگ‌پخش و نقش هر یک از آن‌ها در پیشبرد اهداف گروه صنعتی گلرنگ پرداخت.
مدیرعامل شرکت گلرنگ‌پخش ادامه داد: «شرکت گلرنگ‌پخش 1000 نفر پرسنل دارد و در 21 استان دفتر، شعبه، انبار و همکارانی پرتلاش دارد که وظیفه آن‌ها توزیع و پخش محصولات در سراسر کشور است. ما در حدود 120 هزار مشتری در سراسر ایران داریم که توسط 400 فروشنده پوشش داده می‌شوند. حدوداً روزی 5000 فاکتور در شرکت‌های گلرنگ‌پخش سراسر ایران صادر می‌شود و کالاها توسط 200 کامیون جابه‌جا می‌گردند و تحویل مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و داروخانه‌ها می‌شوند. ما افتخار می‌کنیم که در زنجیره تأمین و توزیع کالا نقشی فعال ایفا می‌نماییم.»
مهندس فخریان ابراز داشت: ‌«تصمیم‌گیری درباره محصولات، کیفیت آن‌ها، بهبود کالاها و پیشنهادهای شما عزیزان مصرف‌کننده در دستور کار کمیته بازاریابی و فروش محصولات پاکشویی قرار می‌گیرد که اعضای آن از شرکت‌های گلرنگ‌پخش و پاکشو در خصوص اصلاح، بهبود، توسعه و پیشرفت محصولات تصمیم‌گیری می‌کنند.»
وظیفه ما وسعت بخشیدن ارتباطات است
خانم کیایی رئیس واحد خدمات مشتری شرکت پاکشو نیز ضمن عرض ادب و احترام خدمت میهمانان گران‌قدر و مدیران حاضر در مراسم و همچنین ضمن عرض خوش‌آمدگویی بیان داشت: «امروز با حضور سبز شما و در آستانه چهلمین سال تأسیس شرکت پاکشو و برند گلرنگ، برگ دیگری از دفتر واحد خدمات مشتري پاكشو رقم می‌خورد. تا به امروز نام بیش از 2 هزار نفر از شما که با میل و اراده شخصی خود با ما تماس گرفته‌اید در بانك خدمات مشتري پاكشو ثبت گردیده است. بسیار سپاسگزاریم از شما که این فرصت را به ما دادید تا از نظراتتان در جهت توليد محصولاتي مطابق با خواست و نظر مشتريانمان استفاده کنیم. وظیفه ما وسعت بخشیدن این ارتباطات و گام برداشتن در جهت رضایت مشتری است. برگزاري مراسمي از اين دست نيز با همين هدف وسعت بخشيدن به ارتباطي است كه شما عزيزان آغاز گر آن بوده ايد. شما تاکنون از طریق تلفن و همچنین از طریق ارسال نظر در سایت پاکشو با ما در تماس بوده‌اید از این به بعد یک کانال ارتباطي دیگر اضافه گردیده است که آن سامانه پیامک 30005095 است.»
سکوت قلبتو بشکن و برگرد...
اجرای برنامه موسیقی با خوانندگی محسن یگانه از دیگر برنامه‌های این جشن بود که بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت.
اهداء هدایا و طرح قرعه‌کشی و اهداء ‌جوایز از دیگر برنامه‌های این جشن به یادماندنی بود.
بازدید معاون وزیر کار سه شنبه 24 خرداد 1401

بازدید معاون وزیر کار ...

به گزارش رادیو گلرنگ، غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و ...

متن خبر
میلاد مولود کعبه و سه شنبه 26 بهمن 1400

میلاد مولود کعبه و ...

به قلبم سوره کوثر نوشتند دلم را بنده قنبر نوشتند به کوی عاشقی در لوح سینه صد و ده مرتبه حیدر نوشتند فرخنده میلاد ...

متن خبر