اختتامیه مسابقات فوتسال و داژبال یادواره استاد محمدکریم فضلی برگزار گردید

دوشنبه 29 خرداد 1402

اختتامیه مسابقات فوتسال آقایان و داژبال بانوان به مناسبت گرامیداشت استاد محمدکریم فضلی 25 خرداد ماه 1402 در مجموعه پاس سپه با حضور نائب رئیس هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ؛ اولین دوره مسابقات یادواره استاد محمدکریم فضلی که از 3 خرداد ماه آغاز شده بود، با برگزاری رقابت‌های رده‌بندی و فینال فوتسال به ایستگاه پایانی رسید. در خاتمه این دوره از مسابقات که با حضور 16 تیم فوتسال و 9 تیم داژبال برگزار شد؛ تیم گروه صنعتی گلرنگ در رشته فوتسال به رتبه نخست دست یافت و تیم‌های اُکالا و افق کورش نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در رشته داژبال تیم هایپرفامیلی به رتبه نخست و تیم‌های افق کورش و پدیده شیمی قرن به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند. 
نائب رئیس هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات اظهار داشت: واقعیت این است که برنده، همه همکاران عزیز ما هستند که در گروه صنعتی گلرنگ زیر یک پرچم و تحت عنوان یک خانواده بزرگ در کنار هم تلاش می‌کنند.
سزاوار ذاکریان ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری مسابقات بر پایه اخلاق‌مداری افزود: روابط همکاران عزیز شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات بسیار دوستانه بود و امیدوارم که این دوستی‌ها و صمیمیت‌ها همیشه در کنار شما و در کنار خانواده‌های گرامی مستدام باشد. به امید برنامه‌های بسیار جذاب‌ آتی که به امید خدا در آکادمی ورزش برای همه همکاران در گروه صنعتی گلرنگ و در سراسر کشور پیشبینی شده است. 
مدیر آکادمی ورزش گروه صنعتی گلرنگ با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی پیشین در رشته‌های گوناگون توسط گروه صنعتی گلرنگ و قدردانی از حضور بیش از 400 ورزشکار، مربی و سرپرست در این دوره از مسابقات تصریح کرد: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت استاد محمدکریم فضلی، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ، برگزار گردید و عبارت "اولین دوره" را به همین دلیل به این مسابقات اضافه کردیم. آرزو میکنم در مسابقات آینده بتوانیم در رشته‌های مختلف ورزشی و مسابقات درون سازمانی با تمام توان و انرژی حضور پیدا کنیم.
در پایان این مراسم از تیم‌های اول، دوم و سوم هر رشته، بازیکنان برتر و همچنین تمامی دست‌اندرکاران با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.


 

پیام آغاز سال کاری سه شنبه 14 فروردین 1403

پیام آغاز سال کاری ...

«به نام خداوند جان آفرین» عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همگی شما همکاران عزیزم. طاعات و عباداتتان قبول ...

متن خبر
پیام نوروزی جناب آقای چهارشنبه 1 فروردین 1403

پیام نوروزی جناب آقای ...

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست    عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست «شیخ اجل ...

متن خبر
به وقت مهربانی با شنبه 19 اسفند 1402

به وقت مهربانی با ...

در آستانه عید سعید نوروز، گروه صنعتی گلرنگ با همراهی مجتمع تجاری کورش، پردیس سینمایی کورش و شهربازی ژوپیتر و به ...

متن خبر