ارائه نمونه‌پژوهی بازتعریف برند گروه صنعتی گلرنگ در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف

دوشنبه 14 آبان 1397
ارائه نمونه‌پژوهی بازتعریف برند گروه صنعتی گلرنگ در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف

نمونه‌پژوهی (Case study) بازتعریف هویت گروه صنعتی گلرنگ در کلاس برندینگ دکتر کرمی با حضور دانشجویان این کلاس، یکشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۷ در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف ارائه شد.

در این ارائه که به دعوت دکتر کرمی، استاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف و دکترای مهندسی صنایع و مدیریت از دانشگاه توکیو، در کلاس درس دانشجویان رشته‌ی بازاریابی برگزار شد، مهندس امینی نیک درباره‌ی «بازتعریف هویت گروه صنعتی گلرنگ» به سخنرانی پرداخت.
مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ عنوان داشت: گروه صنعتی گلرنگ در تمامی سال‌های فعالیت خود متفاوت نگریسته است و با دستیابی به موفقیت در صنعت ایران، مصمم شد نگرش خود به انسان‌ها و جامعه ایرانی را به اشتراک بگذارد تا مخاطبانش نیز تصویر شایسته‌ای از گروه صنعتی گلرنگ به دست آورند.
مهندس امینی نیک، توسعه و اجرای یکپارچه برنامه‌های برندسازی با هدف ایجاد تصویر مطلوب از برند سازمانی گروه صنعتی گلرنگ و ایجاد مزیت‌های رقابتی پایدار و ماندگار برای گروه صنعتی گلرنگ را از اهداف بازتعریف هویت سازمانی گروه صنعتی گلرنگ برشمرد.
این ارائه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.

برگزاری کارگاه «تا توکیو سه شنبه 17 مهر 1397

برگزاری کارگاه «تا توکیو ...

کارگاه آموزشی «تا توکیو راهی نیست» ویژه‌ی درس‌هایی از صنعت ژاپن با تدریس مهندس محسن امینی نیک مدیر واحد بازاریابی ...

متن خبر
جشنواره «زیباترین جمله درباره شنبه 15 آذر 1393

جشنواره «زیباترین جمله درباره ...

جشنواره «زیباترین جمله درباره کارآفرینی» با جایزه‌های طلایی از سوی پایگاه خبری گروه صنعتي گلرنگ برگزار مي‌شود. این جشنواره به ...

متن خبر
جشن سپاس از مصرف‌کنندگان یکشنبه 16 مهر 1391

جشن سپاس از مصرف‌کنندگان ...

جشن سپاس از مصرف‌کنندگان وفادار محصولات اوه، سافتلن، هوم‌پلاس و مریدنت با اجرای علیرضا جاویدنیا مجری و گوینده محبوب رادیو ...

متن خبر