حضور شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه ایران بیوتی

جمعه 14 اردیبهشت 1397
حضور شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه ایران بیوتی

شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ از جمله شرکت‌های گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار و شرکت گسترش فن‌آوران شرق در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی حضور داشتند.
شایان‌ذکر است پنجشنبه ششم اردیبهشت۹۷، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک‌کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین‌آلات وابسته، که در نوع خود بزرگ‌ترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود، با حضور آقای دکتر حسین اسفهبدی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد.
در این نمایشگاه که ۶ تا ۹ اردیبهشت‌ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان علاقه‌مندان و فعالان این حوزه می‌باشد، ۳۰۰ شرکت داخلی و ۱۳۰ شرکت خارجی مشارکت دارند. در کنار شرکت‌های داخلی، شرکت‌ها و نمایندگانی از ۱۹ کشور مختلف جهان شامل، چین، ترکیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا، امارات متحده عربی، مالزی، هندوستان، اسپانیا، کره جنوبی، لهستان، انگلستان، هلند، بلاروس، اسلوونی، سنگاپور، پرتغال، هنگ کنگ و برزیل؛ جدیدترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه انواع مواد شوینده و پاک‌کننده، محصولات سلولزی، آرایشی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو، دهان، دندان و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبوکننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه‌ای، خدمات بازرگانی و مشاوره‌ای و همچنین انواع دستگاه‌ها، صنایع، خط تولید، تجهیزات و ماشین‌آلات این حوزه به نمایش گذاشته‌ شد.
 

حضور گروه صنعتی گلرنگ چهارشنبه 4 مهر 1397

حضور گروه صنعتی گلرنگ ...

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش مشتری  (CKM)در حالی نخستین دوره خود را سپری کرد که گروه صنعتی گلرنگ در بخشی از ...

متن خبر
گلرنگ حامی ویژه نمایشگاه چهارشنبه 25 بهمن 1396

گلرنگ حامی ویژه نمایشگاه ...

گروه صنعتی گلرنگ حامی ویژه نمایشگاه کار ایران است که ۳ تا ۵ اسفندماه ۱۳۹۶ در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو ...

متن خبر
حضور صنعت غذایی کورش شنبه 11 آذر 1396

حضور صنعت غذایی کورش ...

شرکت صنعت غذایی کورش با برندهای  اویلا،  فامیلا،  کیمبال و  سانتین در نمایشگاه بین‌المللی روغن‌های خوراکی، دانه‌های روغنی و ماشین‌آلات ...

متن خبر