انعکاس خبر یاری گروه صنعتی گلرنگ به بیماران آسیب‌دیده از سوختگی در ایسنا

سه شنبه 25 تیر 1398
انعکاس خبر یاری گروه صنعتی گلرنگ به بیماران آسیب‌دیده از سوختگی در ایسنا

خبرگزاری ایسنا ـ ۲۴ تیر ۱۳۹۸
گروه صنعتی گلرنگ و انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) با تاسیس بنیان امید به یاری بیماران آسیب‌دیده از سوختگی شتافتند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام گلرنگ، فروردین ماه امسال، اتفاق غم‌انگیزی ناشی از سوختگی برای امید کنگاوری، از همکاران گروه صنعتی گلرنگ در شرکت گلپخش اول افتاد که متاسفانه منجر به فوت وی شد. در همین ارتباط، مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ دستور داد از این پس، درآمد مهندس امید کنگاوری هر ماه، بدون انقضا، به انجمن ققنوس تعلق بگیرد. از محل اهدای این درآمد، بنیان امید به نام وی در انجمن ققنوس تاسیس شد.
در این بنیان مقرر شده است مبلغی که هر ماه به یاد او از سوی گروه صنعتی گلرنگ، در اختیار انجمن ققنوس قرار می‌گیرد در مسیر تسکین آلام و ترمیم خسارات جسمی و روحی بیماران سوخته قرار بگیرد.
یکی از نیازهای اصلی بیماران سوخته، تغدیه مناسب و استفاده از مکمل‌های دارویی است. در حالی که این مکمل‌ها می‌تواند سبب ترمیم بافت‌های از دست رفته شود، مشمول بیمه نیستند و به دلیل اینکه عمده‌ی آن‌ها وارداتی است، بسیار گران عرضه شده و تهیه‌ی آن‌ها در توان بسیاری از اقشار جامعه نیست.
در همین راستا بیماران سوخته و نیازمندی که با تشخیص پزشک به انجمن ققنوس مراجعه کنند، با تحت پوشش قرار گرفتن در بنیان امید، نیازشان به مکمل‌های دارویی برطرف می‌شود.
لازم به ذکر است آمار سوختگی در ایران، هشت برابر متوسط جهانی است. 
انجمن ققنوس سازمانی مردم‌نهاد است که در زمینه پیشگیری از سوختگی فعالیت می‌کند و از بیماران سوخته حمایت می‌کند و گروه صنعتی گلرنگ قصد دارد در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، با کمک‌های مادی و معنوی به این انجمن، در جهت رفع آلام هم‌وطنان گام بردارد.


لینک خبر ایسنا را این جا بیابید.

انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه دوشنبه 21 بهمن 1398

انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه ...

یاری‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان، در رسانه‌ها انعکاس یافت و این خبر در ...

متن خبر
انعکاس خبر اهدای ۲۰ یکشنبه 31 شهریور 1398

انعکاس خبر اهدای ۲۰ ...

اهدای ۲۰ هزار بسته‌ نوشت‌افزاری از سوی گروه صنعتی گلرنگ به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل، در رسانه‌ها انعکاس یافت و ...

متن خبر
صنعت غذایی کوروش به دوشنبه 14 مرداد 1398

صنعت غذایی کوروش به ...

شرکت صنعت غذایی کوروش، به عنوان بزرگترین تولیدکننده روغن خوراکی مصرف خانوار، با تمام مشکلات بخش خصوصی دست و پنجه ...

متن خبر