اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

چهارشنبه 2 آبان 1397
اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

برند اویلا، برای اولین بار در صنعت روغن و همزمان با روز جهانی غذا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت برای تولید «روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی» گردید.

 

مراسم روز جهانی غذا  با حضور وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ریاست سازمان دارو و جمع کثیری از فعالان صنعت غذا و سلامت در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد.

در این مراسم سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر اصغری رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر مفید به ایراد سخنرانی پرداختند.

دکتر قاضی زاده هاشمی بیان داشت: وزارت بهداشت و ارگان های دولتی بایستی همکاری با شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات سلامت محور فعالیت دارند را در اولویت کار خود قرار داده و با توجه به ظرفیت موجود حداکثر حمایت را از تولیدات داخلی در این راستای داشته باشند.

دکتر مفید نیز ضمن تقدیر از کلیه شرکت هایی که در راه ارتقاء سلامت و رفع مشکلات سو تغذیه جامعه گام برمی‌دارند اشاره کرد: امروزه در بحث سو تغذیه حدود ۷۰ درصد ایرانیان دارای کمبود ویتامین دی و ۵۰ درصد نیز دچار فقر آهن هستند. لذا غنی سازی محصولات غذایی با ریز مغذی‌ها در وضعیت فعلی کشور از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است.

در این مراسم که با شعار تغییر و اصلاح الگوی تغدیه جهت حفظ و ارتقا سلامت برگزار شد شرکت صنعت غذایی کوروش در میان ۵ شرکت منتخب قرار گرفت و برای تولید محصول “روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی” نشان ایمنی و سلامت دریافت کرد.

نشان ایمنی و سلامت، نشانی است که سالانه از سوی سازمان غذا و دارو به فرآورده غذایی اعطاء می شود که از لحاظ تامین غذای ایمن و سالم در تمام مراحل زنجیره غذایی از مواد اولیه سالم و در شرایط خوب بهداشتی تولید شده و در ضمن دارای خصوصیاتی است که به ارتقاء ایمنی و سلامت مصرف کننده کمک می‌نماید.

دریافت تندیس سیمین جایزه چهارشنبه 22 اسفند 1397

دریافت تندیس سیمین جایزه ...

واحد مالی گروه صنعتی گلرنگ موفق به دریافت تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد. نهمین دوره جایزه ...

متن خبر
دریافت تندیس اولین جایزه چهارشنبه 15 اسفند 1397

دریافت تندیس اولین جایزه ...

تندیس سیمین دو ستاره جایزه ملی استراتژی ایران (استراتگوس) و لوح سپاس پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک به گروه صنعتی ...

متن خبر
افق کوروش با ۲۹ دوشنبه 8 بهمن 1397

افق کوروش با ۲۹ ...

فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش با ۲۹ پله رشد و کسب عنوان شرکتِ پیشرو، رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت ...

متن خبر