اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

چهارشنبه 2 آبان 1397
اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

برند اویلا، برای اولین بار در صنعت روغن و همزمان با روز جهانی غذا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت برای تولید «روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی» گردید.

 

مراسم روز جهانی غذا  با حضور وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ریاست سازمان دارو و جمع کثیری از فعالان صنعت غذا و سلامت در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد.

در این مراسم سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر اصغری رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر مفید به ایراد سخنرانی پرداختند.

دکتر قاضی زاده هاشمی بیان داشت: وزارت بهداشت و ارگان های دولتی بایستی همکاری با شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات سلامت محور فعالیت دارند را در اولویت کار خود قرار داده و با توجه به ظرفیت موجود حداکثر حمایت را از تولیدات داخلی در این راستای داشته باشند.

دکتر مفید نیز ضمن تقدیر از کلیه شرکت هایی که در راه ارتقاء سلامت و رفع مشکلات سو تغذیه جامعه گام برمی‌دارند اشاره کرد: امروزه در بحث سو تغذیه حدود ۷۰ درصد ایرانیان دارای کمبود ویتامین دی و ۵۰ درصد نیز دچار فقر آهن هستند. لذا غنی سازی محصولات غذایی با ریز مغذی‌ها در وضعیت فعلی کشور از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است.

در این مراسم که با شعار تغییر و اصلاح الگوی تغدیه جهت حفظ و ارتقا سلامت برگزار شد شرکت صنعت غذایی کوروش در میان ۵ شرکت منتخب قرار گرفت و برای تولید محصول “روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی” نشان ایمنی و سلامت دریافت کرد.

نشان ایمنی و سلامت، نشانی است که سالانه از سوی سازمان غذا و دارو به فرآورده غذایی اعطاء می شود که از لحاظ تامین غذای ایمن و سالم در تمام مراحل زنجیره غذایی از مواد اولیه سالم و در شرایط خوب بهداشتی تولید شده و در ضمن دارای خصوصیاتی است که به ارتقاء ایمنی و سلامت مصرف کننده کمک می‌نماید.

دریافت تندیس برنزی توسط شنبه 22 دی 1397

دریافت تندیس برنزی توسط ...

واحد حسابرسی گروه صنعتی گلرنگ در نخستین کنگره اهدای جایزه ملی حسابرسی داخلی موفق به دریافت تندیس برنزی شد. نخستین کنگره ...

متن خبر
کسب لوح اشتهار توسط یکشنبه 11 شهریور 1397

کسب لوح اشتهار توسط ...

پدیده شیمی قرن موفق به دریافت لوح و نشان اشتهار جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور شد. دومین «جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور» با ...

متن خبر
جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت سه شنبه 3 مرداد 1396

جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت ...

همایش اولین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران روز چهارشنبه  ۱۳ اردیبشهت ماه۹۶ در وزارت راه و شهرسازی برگزار ...

متن خبر