راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا/ افتتاح شعب در عراق به‌زودی

یکشنبه 12 آذر 1396
راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا/ افتتاح شعب در عراق به‌زودی

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.

مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در نشست خبری به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش به تشریح عملکرد و فعالیت‌های این شرکت پرداخت و در ادامه خبر داد که تعداد شعب این فروشگاه به ۸۰۰ شعبه رسیده که ۲۰ شعبه آن فرانچایز هستند و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال تعداد شعب افق کوروش به ۹۰۰ شعبه خواهد رسید.
وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در این مدت توانسته است از منظر  وسعت، فروش، تعداد نیروی انسانی و شعب به رتبه قابل توجهی دست پیدا کند و برآوردهای ما نشان می دهد که در بخش‌های فروش و توسعه به ۱۰۰ درصد اهداف ترسیم شده رسیده‌ایم.
مهندس فخریان از ارائه دو هزار قلم کالا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش خبر داد و در ادامه از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا خبر داد که در حال حاضر اقلام سوپرمارکتی عرضه می‌کند.
وی همچنین از اقدام مهم دیگری هم در راه‌اندازی فروشگاه با برند «فمیلی» در اندازه‌هایپر در استان گلستان و گنبد در مساختی بالغ بر ۳ هزار متر رونمایی کرد.
وی در عین حال یکی دیگر از برنامه‌های آتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش را راه اندازی و افتتاح شعبه در شهر بغداد عراق اعلام کرد و گفت: افق کوروش به زودی در خارج از مرزهای کشور نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که این اولین حضور جدی فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایرانی و همچنین محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی خواهد بود.
وی به باشگاه مشتریان افق کوروش هم اشاره کرد که همواره با نوآوری همراه مشتریان است. به گفته او “تخفیف پلاس” تازه ترین نوآوری در جهت برآورده کردن خواسته مشتریان است و افق کوروش سعی می کند که در این مسیر همیشه یک قدم از مشتریان جلوتر باشد.
در پایان این مراسم که به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برگزار شد، خبرنگاران به رسم یادگار و یادبود چهارسالگی افق کوروش را تبریک گفتند.

افق کوروش پیشگام رونقِ یکشنبه 11 شهریور 1397

افق کوروش پیشگام رونقِ ...

شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز، اقدام به اعطای نمایندگی می‌نماید. این ...

متن خبر
افق کوروش هزار شعبه‌ای دوشنبه 22 مرداد 1397

افق کوروش هزار شعبه‌ای ...

مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش گفت: افق کوروش در کمتر از 5 سال از آغاز فعالیت ...

متن خبر
ماسترفوده کارخانه بایودنت را سه شنبه 17 مرداد 1396

ماسترفوده کارخانه بایودنت را ...

شرکت ماسترفوده در یک اقدام بی سابقه به جای آوردن مردم به کارخانه بایودنت، قصد دارد کارخانه بایودنت را به ...

متن خبر