محصولات جدید پاکشویی در سبد گلپخش اول

چهارشنبه 24 آبان 1391

پودر 12 آنزیم سافتلن و پودر مخصوص لباس‌های رنگی سافتلن، از سری پودرهای شستشوی سافتلن، در راستای تکمیل شدن سبد پاکشویی محصولات شرکت گلپخش اول و حضور مؤثر برند سافتلن در بازار به سبد پاکشویی شرکت گلپخش اول اضافه شد


پودر لباسشویی ماشینی 12 آنزیم سافتلن حاوی اساس کپسوله در سایه فرمولاسیون منحصر به فردی است که آنزیم‌های به کار رفته در آن، لباس‌های سفید و رنگی را از سخت‌ترین لکه‌ها مانند: قهوه، روغن، آبمیوه و ... پاکیزه کرده و البسه پس از شستشو، کیفیت و تازگی خود را به همراه خواهد داشت.

همچنین مواد براق‌کننده موجود در پودر سافتلن، لباس‌های رنگی را پس از بارها شستشو همچنان براق و تازه نگه می‌دارد. رایحه بسیار مطبوع و قوی در این محصول تمامی بوهای نامطلوب موجود در البسه را از بین برده و به علت دارا بودن اسانس کپسوله عطر لباس‌ها ماندگار خواهد بود.

مهم‌تر از همه پودر لباسشویی سافتلن مورد تأیید شرکت‌های بزرگ تولیدکننده ماشین لباسشویی بوده و مانع از جرم‌گیری ماشین لباسشویی شما می‌شود.

آنزیم‌های مهم موجود در این محصول را می‌توان به شرح زیر نام برد:

انواع پروتئاز

این آنزیم با شکست پیوند پروتئینی و بهبود حلالیت آن در آب، لکه‌های پروتئینی (لکه‌هایی مانند لکه‌های چمن، خون، تخم مرغ و لکه‌های عرق) را از بین می‌برد.

انواع آمیلاز

این آنزیم یعنی، آمیلاز با گسستن پیوندهای نشاسته توسط هیدرولیز مولکولی آن‌ها باعث از بین بردن لکه‌های ژلاتینه نشاسته در اثر طبخ مانند لکه‌های شکلات، ماکارونی، سیب‌زمینی، تخم مرغ، سس و غذای بچه می‌گردد.

انواع لیپاز

روغن‌هاو چربی‌ها به دلیل خاصیت آب‌گریزی به‌سختی در درجه حرارت پایین شسته می‌شوند. این آنزیم چربی‌ها را به اجزاء آب‌دوست‌تر تجزیه کرده و باعث شستشوی لکه‌های چربی و روغن می‌شود.

انواع سلولاز

این آنزیم‌ها با ازبین بردن پرز به وسیله برداشتن یک لایه میکروفیبری از سطح پنبه که در اثر شستشو و کاربرد مکرر پارچه ایجاد می‌شود باعث شادابی و شفافیت رنگ پارچه و نرمی و لطافت آن می‌شوند.

ماناناز

آنزیم ماناناز باعث بهبود کلی کارایی شستشو شده و لکه‌های صمغی مواد غذایی مانند: بستنی، چاشنی‌های رنگی، سس‌های متنوع، شیرینی، هات چاکلت و لکه‌های مواد آرایشی را از بین می‌برد.

6 تکنولوژی مؤثر و مهم بر شستشو و برتری منحصربه فرد پودر لباسشویی 12 آنزیم سافتلن را می‌توان به شرح زیر نام برد :

خاصیت لکه بری، درخشندگی و تازگی البسه بعد از شستشو، حذف پرز و افزایش عمر لباس‌ها، جلوگیری از جرم‌بندی ماشین لباسشویی، کاهش انرژی‌های مصرفی، و رایحه‌های دلپذیر و ماندگار.

این سری از محصولات با کارایی بیشتر و مؤثرتر با هدف شستشوی بهتر البسه و همچنین تأمین سلایق متنوع مشتریان ارائه گردیده است.

سس‌های تک نفره کیمبال یکشنبه 25 آبان 1399

سس‌های تک نفره کیمبال ...

سس‌های تک نفره کیمبال در طعم‌های کچاپ، کچاپ تند، فرانسوی و مایونز، از محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش تولید ...

متن خبر
لانچ سیزده محصول جدید یکشنبه 25 آبان 1399

لانچ سیزده محصول جدید ...

شرکت فرآورده‌های پروتئینی کوروش که بیش از یک سال است با هدف کیفیت و تنوع، محصولات مختلفی را با برند کیمبال ...

متن خبر
برند PSG در مسیر سه شنبه 7 مرداد 1399

برند PSG در مسیر ...

مراسم لانچ و رونمایی محصولات برند PSG در بازار «هورکا» سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ با حضور همکاران شرکت‌های پدیده ...

متن خبر