افتتاح خط بسته‌بندی جدید دستمال حوله و توالت در کارخانه ماریناسان

پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397
افتتاح خط بسته‌بندی جدید دستمال حوله و توالت در کارخانه ماریناسان

خط بسته‌بندی جدید دستمال حوله و توالت به منظور افزایش راندمان و ظرفیت بسته‌بندی محصولات در کارخانه ساوه صنایع سلولزی ماریناسان با حضور دکتر سزاوار رئیس هیئت مدیره، مهندس ابول نژادیان مدیرعامل ماریناسان، آقای اسدی مدیرعامل مارینا پخش هستی و جمعی از مدیران، رؤسا و همکاران روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۷ افتتاح گردید.

در همین راستا جلسه مشترکی نیز برگزار و موارد مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ مواردی چون:

گزارش عملکرد و بهره‌وری کارخانه ساوه در حوزه های نیروی انسانی، تولید، ظرفیت خروج، ضایعات، انبارش، فنی و قطعات، ایمنی، ارائه برنامه‌های بهبود سال ۹۷ کارخانه ساوه ماریناسان، توان و ظرفیت‌های موجود در ماریناسان با استفاده از تجربیات گذشته و تمرکز بر اهداف آینده، شناسایی دقیق نقاط قوت سازمان و استفاده از فرصت‌های بازار با توجه به ظرفیت‌های قابل تحقق، تناسب بین موجودی مواد و محصول، تأمین با قیمت مناسب و به موقع مواد اولیه، افزایش سهم بازار با توجه به شرایط موجود و کسب سهم بیشتر از رقبای خارجی، تخصیص صحیح منابع به مواد اولیه، تجهیزات و تبلیغات و مدیریت نقدینگی سازمان، اهمیت برندسازی و تبلیغات و توجه به صادرات، ضرورت توجه به تصمیم‌گیری مناسب و به موقع و همراهی و همدلی سازمانی جهت تبدیل چالش‌ها به فرصت‌ها با ایجاد باور به نظرات و دیدگاه‌های مشترک.

بازدید دانشجویان دانشگاه الزهرا یکشنبه 6 آبان 1397

بازدید دانشجویان دانشگاه الزهرا ...

گروهی از دانشجویان دانشگاه الزهرا در قالب طرح «همسفر با صنعت ایرانی» که به بازدید از سایت‌های تولیدی گروه صنعتی ...

متن خبر
افق کوروش پیشگام رونقِ یکشنبه 11 شهریور 1397

افق کوروش پیشگام رونقِ ...

شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز، اقدام به اعطای نمایندگی می‌نماید. این ...

متن خبر
افق کوروش هزار شعبه‌ای دوشنبه 22 مرداد 1397

افق کوروش هزار شعبه‌ای ...

مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش گفت: افق کوروش در کمتر از 5 سال از آغاز فعالیت ...

متن خبر