سمینار جایزه ملی مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود

شنبه 9 تیر 1397
سمینار جایزه ملی مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود

سمینار جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران با حضور اعضای اتاق بازرگانی ایران، روز دوشنبه ۱۱تیر ماه در سالن ۹پردیس سینمایی کورش ساعت ۹الی ۱۲برگزار می‌گردد.

 

گفتنی است مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (Corporate Social Responsibility) که در ادبیات نوشتاری و گفتاری اقتصاد و مدیریت امروز دنیا به اختصار CSR شناخته می‌شود، مقوله‌ای جدید در مدیریت کسب‌ ‌و‌کار بوده و ظرف نیم قرن اخیر تحت مقوله احترام به حقوق مصرف‌کننده و نگاه اخلاقی در اقتصاد حال و آینده جهان مطرح شده‌است و پرستيژ شرکت‌ها را در سطوح بین المللی تعریف و تبیین می‌کند.

در همین راستا، شرکت‌های بزرگ، سالانه گزارش مسئولیت اجتماعی خودرا طی یک سمینار منتشر می‌کنند تا به مخاطبان خود (اعم از سهامداران یا ذی‌نفعان) اعلام کنند فعالیت یکسال اخیر آنها، تا چه اندازه استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی را حمایت کرده‌است.

گروه صنعتی گلرنگ به عنوان یکی از پویاترین هلدینگ‌های کشور و با اتکا به توان 18 هزار همکار تلاشگر، همواره تلاش می‌کند از دریچه مسئولیت اجتماعی با جامعه ارتباط برقرار کند و در گفتار و رفتار خود لحن مسئولیت اجتماعی را تسری بخشد. امری مهم که همواره از تاکیدات بنیان‌گذار، مدیرعامل، مدیران ارشد و دیگر صاحب‌نظران محترم گروه صنعتی گلرنگ محسوب می‌شود.

 در همین راستا مراسم جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی با حضور چهره‌های برجسته سیاسی و اقتصادی کشور و جناب اقای دکتر مهدی فضلی با هدف معرفي مسئولیت اجتماعی شرکتی و تبيين اهميت آن، دوم مرداد 97 برگزار می‌شود. 

گروه صنعتی گلرنگ به همین مناسبت در تاریخ 11 تیر ماه 97 سمیناری با هدف معرفی و تقدیر از مجموعه اقدامات شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ، در زمینه مسئولیت اجتماعی با حضور مدیران و صاحب‌نظران عالی‌رتبه گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌های عضو برگزار می‌کند.

گفتنی‌است در جهت برجسته‌کردن فعالیت‌های شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ در زمینه مسئولیت اجتماعی مجله‌ای تصویری از حضور در این سمینار گردآوری و در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.  

زمان: 9 الی 12

آدرس: بزرگراه شهید ستاری، نبش پیامبر مرکزی، مجتمع کورش، سالن شماره 9.

اجرای کمپین «هر روز دوشنبه 30 مهر 1397

اجرای کمپین «هر روز ...

شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، مهر ماه امسال به مناسبت بازگشایی مدارس و با هدف تشویق بچه‌ها به مصرف ...

متن خبر
توزیع پک‌های لوازم التحریر چهارشنبه 18 مهر 1397

توزیع پک‌های لوازم التحریر ...

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، یک هزار پک لوازم التحریر ...

متن خبر
هشدارهای زیست محیطی افق سه شنبه 6 شهریور 1397

هشدارهای زیست محیطی افق ...

شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، به انتشارِ هشدارهای زیست محیطی بر روی کیسه‌های تجزیه‌پذیر با ...

متن خبر