افق کوروش با ۲۹ پله رشد، چهلمین شرکت برتر ایران شد

دوشنبه 8 بهمن 1397
افق کوروش با ۲۹ پله رشد، چهلمین شرکت برتر ایران شد

فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش با ۲۹ پله رشد و کسب عنوان شرکتِ پیشرو، رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران کسب کرد و برای دومین سال متوالی موفق شد که در گروه فروشگاه‌ها رتبه اول را از نظر شاخص «میزان فروش و بازده فروش» و رتبه اول را در شاخص بهره‌وری کل عوامل در گروه فروشگاه از آنِ خود کند.


این شرکت در همایش شرکت‌های برتر ایران و بیست و یکمین سال رتبه بندی IMI-100 به عنوان «شرکت پیشرو» معرفی شد.
معیار اصلی در انتخاب فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان شرکت پیشرو، «تغییر رتبه فروش شرکت های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهارسال اخیر» است که وجود اطلاعات شرکت در رتبه بندی IMI-100 برای حداقل سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت، موجب کسب این جایگاه شد.
مطابق نتایج بیست و یکمین سال رتبه بندی IMI-100، شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش ضمن کسب عنوان «شرکت پیشرو» توانست رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ و برتر ایران کسب نماید.
افق کوروش که در سال مالی ۱۳۹۵ با ۱۶۴۴۰.۵ میلیارد فروش توانسته بود رتبه ۶۹ را از منظر شاخص فروش کسب نماید، با ۲۹ پله رشد و ۲۹۵۶۴.۰ میلیارد ریال فروش در سال ۱۳۹۶ توانست رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران از آنِ خود کند.

دریافت تندیس سیمین جایزه چهارشنبه 22 اسفند 1397

دریافت تندیس سیمین جایزه ...

واحد مالی گروه صنعتی گلرنگ موفق به دریافت تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد. نهمین دوره جایزه ...

متن خبر
دریافت تندیس اولین جایزه چهارشنبه 15 اسفند 1397

دریافت تندیس اولین جایزه ...

تندیس سیمین دو ستاره جایزه ملی استراتژی ایران (استراتگوس) و لوح سپاس پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک به گروه صنعتی ...

متن خبر
دریافت تندیس برنزی توسط شنبه 22 دی 1397

دریافت تندیس برنزی توسط ...

واحد حسابرسی گروه صنعتی گلرنگ در نخستین کنگره اهدای جایزه ملی حسابرسی داخلی موفق به دریافت تندیس برنزی شد. نخستین کنگره ...

متن خبر