گروه صنعتی گلرنگ حامی چهارمین برنامه روزی با دانشگاه تهران

یکشنبه 25 آبان 1399
گروه صنعتی گلرنگ حامی چهارمین برنامه روزی با دانشگاه تهران

گروه صنعتی گلرنگ به عنوان حامی چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» به پاس تلاش و همت دانش‌آموزان گرامی به ۸۰ دانش‌آموز، ۸۰ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال هدیه داد.
اسامی برندگان این برنامه که ۱۸ شهریور ماه با استقبال بیش از ده هزار نفر از دانش‌آموزان در سراسر کشور به‌صورت مجازی برگزار گردید، در هفته اول مهر ماه اعلام شد و گروه صنعتی گلرنگ حامی مالی این مسابقات بود.
هدف از این برنامه کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی و آشنایی دانش ‎‌آموزان با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و همچنین آشنایی آنها با باشگاه دانش آموزی در دانشگاه تهران بود.
در این برنامه دو مسابقه با عنوان «چقدر دانشگاه تهران را می شناسید؟» و دیگری «مرور خاطرات، دلنوشته‌ها و عکس‌هایی با دانشگاه تهران» برگزار شد.
همچنین در این برنامه به‌صورت آنلاین به سوالات دانش آموزان در ارتباط با ظرفیت‌های دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی آن و نحوه ثبت نام و عضویت در باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و سایر موارد مشابه پاسخ داده شد.
با توجه به استقبال گسترده دانش‌آموزان عزیز از چهارمین دوره برنامه روزی با دانشگاه تهران، مرحله دوم این برنامه با هدف کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی به‌صورت برخط در زمان اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با حضور معاونان آموزشی پردیس/دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی به زودی از سامانه باشگاه دانش‌آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir اعلام می‌شود.

اعلام برندگان مسابقه بزرگ شنبه 15 آذر 1399

اعلام برندگان مسابقه بزرگ ...

با امید به شکست کرونا و آرزوی سلامتی برای همه‌ی هموطنان عزیزمان، ضمن قدردانی از ایثار قهرمانان سلامت کشور و ...

متن خبر
اعلام برندگان مسابقه بزرگ شنبه 3 خرداد 1399

اعلام برندگان مسابقه بزرگ ...

داوری مسابقه بزرگ نقاشی گلرنگ با موضوع تقدیر از قهرمانان سلامت کشور به پایان رسید و 110 برنده این مسابقه ...

متن خبر
فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی چهارشنبه 6 فروردین 1399

فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی ...

گروه صنعتی گلرنگ برای ابراز قدردانی از کادر پر تلاش درمان، اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع قهرمانان سلامت ...

متن خبر