صنعت خشکبار و حبوبات کوروش

صنعت خشکبار و حبوبات کوروش

معرفی

شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که در سال 1396 با هدف گسترده‌تر کردن سبد محصولات غذایی این گروه صنعتی تاسیس شد.
محصولات این شرکت در گروه محصولات حبوبات، خشکبار، آجیل غلات و سویا با برندهای فامیلا، آذوقه، وی نات، مادلین و هم خوان و همچنین به صورت فله با برند حبوبات کوروش تولید و عرضه می‌شوند.
محصولات این شرکت علاوه بر فروشگاه‌های ‌زنجیره‌ای افق کوروش، هایپرفامیلی و فروشگاه اینترنتی اکالا توسط شرکت گلرنگ پخش در سرتاسر کشور به صورت مویرگی و در فروشگاه‌های ‌زنجیره‌ای بزرگ از جمله، اتکا، شهروند، هایپراستار، هایپرمی و ... توزیع می‌شود. همچنین شرکت کوروش پخش وظیفه‌ی توزیع سراسری برخی دیگر از محصولات این شرکت از جمله محصولات هم خوان و فله را برعهده دارد. علاوه بر بازار بسته بندی، صنعت خشکبار و حبوبات کوروش سهم قابل توجهی از بازار فله را در اختیار دارد به طوریکه بسیاری از شرکت‌های بسته بندی، تولیدی و بنکداران بزرگ محصولات فله خود را مستقیما از این شرکت تامین می‌نمایند. این شرکت محصولات خود را به کشورهای عربی، حوزه ی CIS، اروپا، استرالیا و ... صادر می‌نماید.
صنعت خشکبار و حبوبات کوروش با تیم قوی تامین و کنترل کیفیت، نظارت سختگیرانه و دقیقی بر محصولات خود از ابتدا تا رسیدن آن به مصرف کنندگان دارد. این شرکت با در اختیار داشتن آزمایشگاهی مجهز تمامی تست‌های الزامی و اختیاری اعم از درصد رطوبت، میزان آفت زدگی، ضایعات خارجی، تست‌های طعم و پخت و ... را بر روی محصولات خود انجام می‌دهد و سعی دارد بهترین‌ها را برای خانواده‌های ایرانی فراهم آورد. این شرکت برای فعالیت‌های خود موفق به دریافت گواهی‌های GMP HACCP – -HALAL - 22000 ISO   ISO 9001 –از شرکت‌های معتبر شده است.

چشم انداز

-    کسب جایگاه اول بازار داخلی در حوزه حبوبات، خشکبار، غلات و آجیل
-    تبدیل شدن به یکی از 5 صادر کننده برتر ایران در حوزه خشکبار

ماموریت

ما برآنیم تا با تولید و بسته‌بندی محصولاتی با کیفیت از دل بهترین مزرعه‌ها، در بهبود الگوی تغذیه‌ای گامی موثر برداریم و با ایجاد بازارهای جدید، محدودیت‌ها‌ را کنار زده و با حفظ رضایت مشتریان به برندی محبوب تبدیل شویم.

سال تاسیس

1396

تعداد سایت های تولیدی

5

برندها


دفتر مرکزی

تهران- خیابان وزرا- کوچه بیستم- پلاک 16

تلفن

فکس

021-88709878

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

فامیلا