گزارشی از حضور گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه کار ایران

سه شنبه 8 اسفند 1396
گزارشی از حضور گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه کار ایران

نمایشگاه کار ایران در روز شنبه پنجم اسفندماه، در حالی به کار خود پایان داد که استقبال از غرفه گروه صنعتی گلرنگ تفاوت معناداری داشت. 


پیش از شروع نمایشگاه بیلبوردهایی در جای جای پایتخت درباره حضور فعال گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه کار ایران اکران شد. در این بیلبوردها بر اتفاقی تأکید می‌شد که اگرچه نمایشگاهی بود، اما با دغدغه اصلی جامعه ما سروکار داشت؛ موضوع اشتغال.
در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه کار ایران غرفه گروه صنعتی گلرنگ شاهد حضور محمدرضا سپهری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی بود. 
در این روزها پرسش و پاسخ کارجویان با مسئولان غرفه  گروه صنعتی گلرنگ در رابطه با موقعیت‌های شغلی این شرکت بسیار داغ بود و همکاران ما در غرفه‌ها با انبوهی از علاقه‌مندی، سوال و توجه مواجه بودند.
علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را نداشتند بسیاری از رویدادهای غرفه گروه صنعتی گلرنگ را در نمایشگاه کار ایران از طریق اینستاگرام گروه دنبال کردند، از جمله برگزاری کارگاه «آموزش بازی‌های جدی مدیریتی» با تدریس دکتر سعید‌خاک‌ره که از برنامه‌های ویژه غرفه گروه صنعتی گلرنگ محسوب می‌شد.
در این دوره از نمایشگاه برای بازتاب‌دادن دغدغه‌های کارجویان، جایگاهی به‌عنوان تریبون نیز در غرفه این گروه صنعتی، در نظر گرفته شده‌ بود و این امکان فراهم شد که کارجویان دغدغه‌های خود را در حوزه اشتغال این طریق مطرح و در صفحات‌ اینستاگرام با هشتگ آینده‌ سازم بازتاب ‌دهند. اظهارات برگزیده از طریق صفحه اینستاگرام گروه صنعتی گلرنگ نیز منتشر می‌شود.
کارجویان در کارگاه «اسکار بگیرید» به مدیریت مهندس امیر طاهری، تکنیک‌های یک مصاحبه موفق را در آخرین روز نمایشگاه فرا گرفتند. این کارگاه بازخوردهای فراوانی داشت و صدا و تصویر آن پس از اتمام در اختیار بسیاری از علاقه‌مندان قرار گرفت.
آشنایی با تاریخچه فعالیت ‌گروه صنعتی گلرنگ و پخش ‌تیزرهای مرتبط دیجیتالی برای بازدید‌کنندگان، از دیگر فعالیت‌های گلرنگ در نمایشگاه بود.
در ایام نمایشگاه حضور گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه ایران مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته و این حضور به دلیل اهمیت کارآفرینانه آن، در کانال‌های تلگرامی گوناگون از جمله جاب ویژن و جاب فیر، خبرگزاری‌های ایسنا و ایلنا، سایت‌های خبری فصل اقتصاد، ساعت ۲۴ و روزنامه شرق و… منعکس شد.

اجرای کمپین «هر روز دوشنبه 30 مهر 1397

اجرای کمپین «هر روز ...

شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، مهر ماه امسال به مناسبت بازگشایی مدارس و با هدف تشویق بچه‌ها به مصرف ...

متن خبر
توزیع پک‌های لوازم التحریر چهارشنبه 18 مهر 1397

توزیع پک‌های لوازم التحریر ...

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، یک هزار پک لوازم التحریر ...

متن خبر
هشدارهای زیست محیطی افق سه شنبه 6 شهریور 1397

هشدارهای زیست محیطی افق ...

شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، به انتشارِ هشدارهای زیست محیطی بر روی کیسه‌های تجزیه‌پذیر با ...

متن خبر