کورپوریت ویدئوی پاکشو در جشنواره نیویورک فینالیست‌ شد

دوشنبه 23 بهمن 1396
کورپوریت ویدئوی پاکشو در جشنواره نیویورک فینالیست‌ شد

کورپوریت ویدئوی گروه صنعتی پاکشو جزء فینالیست‌های جشنواره نیویورک شد. این برای اولین بار است که یک کورپوریت ویدئو (فیلم تبلیغاتی سازمانی) از ایران در جشنواره معتبر نیویورک می‌درخشد.

فستیوال نیویورک New York Festivals World's Best TV & Film مهم‌ترین جشنواره‌ی امریکایی فیلم و ویدئوهای شرکتی و صنعتی، گزارش‌های خبری برندها، معرفی ویژگی‌های محصول و مواردی از این دست است. ایران اولین بار است در حوزه‌ی تبلیغات، یک فیلم به جشنواره‌ی بین‌المللی ارسال کرده که علاوه ‌بر داشتن استاندارهای لازم برای حضور در لیست پذیرفته‌شدگان، به فینال معرفی شده و جایزه می‌گیرد. در این فستیوال رقابت سختی بین بزرگترین برندها و شرکت‌های تبلیغاتی برقرار است. پاکشو هنوز برای کسب جوایز بیشتر شانس دارد. پاکشو جایزه سطح انتخابی را از آن خود کرده است. این جایزه  همان سرتیفیکیت فینالیست‌های 2018 است.  
نکته مهم این است که پاکشو در دو بخش شرکت کرده و در هردو بخش توانسته به فینال برسد. در بخش روابط عمومی شاخه‌ی کورپوریت تصویر فیلم، حدود 70 اثر از 50 کشور دنیا شرکت کرده که پاکشو جزء 14 فینالیست انتخاب شده و جایزه برده است. در بخش متن و نوشتار هم حدود 100 اثر از 50 کشور دنیا شرکت کرده که  پاکشو جزء 18 فینالیست انتخاب بوده و جایزه برده است. 
پاکشو اگر جایزه‌ی سطح بعدی را از آن خود کند، طلا، نقره یا برنز را به دست خواهد آورد. 
هیئت داوران با توجه به هر بخش، گروهی از مدیران اجرایی کسب‌کارها، مدیران تبلیغات و گروه‌های تخصصی مثل نویسنده‌های تجاری، کارگردان و غیره هستند که براساس بریف و اهداف سفارش‌دهنده، مخاطبان، اندازه بازار، استراتژی‌ و نتایج، ایده و اجرا، همراه با سایر اطلاعات مرتبط در مورد محتوا و زمینه‌ی اصلی، آثار را ارزیابی نموده و رأی‌گیری می‌کنند.
 

درخشش برندهای گروه صنعتی شنبه 26 اسفند 1396

درخشش برندهای گروه صنعتی ...

برندهای گروه صنعتی گلرنگ در سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران درخشیدند. در این جشنواره، کورپوریت ویدئوی گروه صنعتی پاکشو، تیزر پودر ...

متن خبر
تندیس، نشان و لوح دوشنبه 18 دی 1396

تندیس، نشان و لوح ...

تندیس، لوح و نشان امین‌‌الضرب، طی مراسمی در تالار وحدت، به دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ اهدا شد. گفتنی است ...

متن خبر
اختصاص جایزه بیوتکنولوژی دانشگاه چهارشنبه 29 آذر 1396

اختصاص جایزه بیوتکنولوژی دانشگاه ...

طرح شرکت تحقیقاتی آرین گستر از سوی دانشگاه تربیت مدرس موفق به کسب جایزه بیوتکنولوژی شد. دانشگاه تربیت مدرس از سال ...

متن خبر